Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Zybercik, jest belka z tyłu? Przednie boczne szyby folia?

Belka jest, zregenerowana i obniżona 2 tygodnie temu. Szyby przednie oryginał, tył przyciemniony ale sa dwa rozwiązania - wszystkie przyciemnie delikatniej albo zerwę całkowicie. Nie lubię przejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko było sprzedawane w Europie w 2010-11 roku,było dostępne w PL za jakieś 70 tys zł. Robione były tylko w Japonii i w EU nie cieszyły się zbytnio powodzeniem co niezmienia faktu że autko jest super. Zakup tego auta był najbardziej emocjonalnym kupnem auta do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moje cudo zaraz po zakupie

 

Piłeś? Nie jedź samochodem! W twoim wypadku... Paliłeś? Nie idź kupować samochodu! :lol:

Podpowiedz mi czym kierowałeś się w wyborze tak "ciekawego" samochodu? Tyle fajnych samochodów jeździ po drogach!

Albo przynajmniej daj namiary na dealera bo towar ma pierwszorzędny :song:8-):-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moje cudo zaraz po zakupie

 

Piłeś? Nie jedź samochodem! W twoim wypadku... Paliłeś? Nie idź kupować samochodu! :lol:

Podpowiedz mi czym kierowałeś się w wyborze tak "ciekawego" samochodu? Tyle fajnych samochodów jeździ po drogach!

Albo przynajmniej daj namiary na dealera bo towar ma pierwszorzędny :song:8-):-]

 

to są auta stworzone specjalnie dla japończyków i ich "ciekawe" przepisy dotyczące gabarytów aut wjeżdzających do centów miast... był kiedyś nawet program na Discovery o tym i "Fani czterech kółek" też tym jeździli.

Co nie zmienia faktu, że auto... jest "lekko" odjechane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
A to moje cudo zaraz po zakupie

 

Piłeś? Nie jedź samochodem! W twoim wypadku... Paliłeś? Nie idź kupować samochodu! :lol:

Podpowiedz mi czym kierowałeś się w wyborze tak "ciekawego" samochodu? Tyle fajnych samochodów jeździ po drogach!

Albo przynajmniej daj namiary na dealera bo towar ma pierwszorzędny :song:8-):-]

 

Pisze facet jeżdżący VW, Audi :o

Obie marki to jak powszechnie wiadomo, perełki światowego designu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze facet jeżdżący VW, Audi :o

Obie marki to jak powszechnie wiadomo, perełki światowego designu :mrgreen:

 

I to piszę facet jeżdżący Hondą, zapytaj może kolega się zamieni za w/w wehikuł :D

Osobiście wolę się przemieszczać w mniej rzucający się na oczy sposób, mi to pasuje 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryczek ,widzę że jesteś z Łodzi,często bywam autem w Brzezinach,a więc niedaleko.Następnym razem dodam lepsze fotki z wnętrzem,bo te co mam obecnie nie są najlepsze.

 

 

Jak dla mnie genialny wóz :) Jakbym miał kupować swojej Starej bolid to szedłbym w kierunku takiego wynalazku :) Nikt go nie ukradnie bo komu to sprzedać, a Stara ma problem z zapamiętaniem, że samochód się zamyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.