Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jestem ciekawy co widzi w nocy

 

może "piecowo" przyciemniane :dontknow:

 

Obiecana fotka auta kolegi z przyciemnianą przednią szybą:

 

Obrazek

 

Auto malowane plast-dipem, środek folia 3M ;)

 

 

kolor fajny, nawet bardzo, ciekawe jak to z bliska wyglada :) reszta kiepsko wyglada poczynajac od zbyt malego kola, na "śpryskiwaczach do chynskich zenonow" i wielkiej centralnej anteny do kontaktu z bazą kończąc :]

 

 

faktycznie sztyni nowym targiem :]

 

[ Dodano: 23 Lipiec 2013, 08:47 ]

Obrazek

 

Jeszcze 'tylko' naskladac na inne lampy z tylu i bedzie w miare ;)

 

pikna felga, czysto i smacznie, lampy sa wporzo co z nimi nie tak ? moze je tylko delikatnie przyciemnic ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

kolor fajny, nawet bardzo, ciekawe jak to z bliska wyglada :) reszta kiepsko wyglada poczynajac od zbyt malego kola, na "śpryskiwaczach do chynskich zenonow" i wielkiej centralnej anteny do kontaktu z bazą kończąc :]

 

 

Zgadzam się z tym, że kiepsko to się komponuje, ale spryski są oryginalne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ Dodano: 23 Lipiec 2013, 10:33 ]

Aivars piękne MK3, tak jak piszesz daj dobrą lampę z tyłu i będzie jeszcze lepiej ;) .

 

Te 'cleary' mi sie bardzo nie podobaja, moze juz niedlugo uda mi sie kupic cale, bez pekniec oryginalne Hella Black Magic, bez zadnego przyciemniania foliami, spreyami itp - staram sie, zeby nawet najbardziej upierdliwy pan policjant nie mial sie do czego przyczepic. Obecnie jedyny nielegal w aucie to ledowe podswietlenie tablicy bez homologacji, ale w dzien tego nie widac, a w razie czego mam zwykle zarowki i moge zmienic je na miejscu :mrgreen:

 

vsgm.jpg

 

Tyl jeszcze czeka na zderzak i klape z wersji us. Z przodu nie podobaja mi sie opony. 185/50 na 7,5j wyglada mocno srednio, przez zime bede szukal 195/40 i wtedy mozna bedzie pokrecic gwintem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

195/40 będzie tłukło po dziurach, mam 18/225/40 i jak jeździł po polskich drogach to bym nigdy nie kupił takich kół... a jak auto dostaje po kościach...

Autko wygląda ładnie.... :good:

 

Hmm jakby Ci to wytlumaczyc :o Moze najprosciej- auto na gwincie, mocno opuszczone, a z nizszymi oponkami bedzie jeszcze nizej. Tutaj nie chodzi o komfort ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyl jeszcze czeka na zderzak i klape z wersji us.

 

piękny golfik, mam sentyment do MK3, bo to było moje pierwsze auto.

 

Moim zdaniem do pełni szczęścia brakuje hokeja z VR, progów GT/GTI i pasków z 20 Jahre i będzie kocur :)

 

cheers,

Art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyl jeszcze czeka na zderzak i klape z wersji us.

 

piękny golfik, mam sentyment do MK3, bo to było moje pierwsze auto.

 

Moim zdaniem do pełni szczęścia brakuje hokeja z VR, progów GT/GTI i pasków z 20 Jahre i będzie kocur :)

 

cheers,

Art

 

Nad hokejem sie zastanawiam, ale raczej tylko przerobka szerokiego hokeja z wersji eu wchodzi w gre, bo zderzak z przodu mam us, a dostac dokladke szeroka do tego zderzaka graniczy prawie z cudem ;) Nakladki na progi tez beda, ale dopoki nie wstawie nowych progow to nie ma sensu ich montowac, ale wszystko w swoim czasie ;) Paski XXjahre mi sie jakos szczegolnie nie podobaja, moze gdyby to byl ori 20 to pewnie bym zostawil ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie i Golfik fajny tylko jedno pytanie. Dlaczego masz zakryte numery? Sluzy Ci do lamania prawa? Jest kradziony?

 

heheh made my day

 

 

btw zaslaniania tablicy... TAK SIE TO ROBI !!! :D

 

http://allegro.pl/show_item.php?item=3398364006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie i Golfik fajny tylko jedno pytanie. Dlaczego masz zakryte numery? Sluzy Ci do lamania prawa? Jest kradziony?

 

Nie wiem, nie ja te zdjecia robilem i nie ja wstawilem ten czarny prostokat na blachy ale tak szczerze to nie wydaje mi sie, zeby to bylo az tak istotne. Cel wstawienia tej fotki byl inny raczej :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie i Golfik fajny tylko jedno pytanie. Dlaczego masz zakryte numery? Sluzy Ci do lamania prawa? Jest kradziony?

Ja jak gdziekolwiek wstawiam fotki auta do zawsze z nieczytelnymi numerami.

Mi tam i tak nie ma czego kraść.. :lol:

Ale znam przypadek znajomego,gdzie naprawdę był rzadki okaz auta do tego w idealnym stanie.Spokój był dopóki nigdzie nie wrzucał fotek auta.Powrzucał po forach, i w ciągu 2 tygodni,najpierw próba włamania,połamane wkładki,itd,później za drugim razem auto wyparowało spod bloku.

Przypadek?!?! nie sądzę....

Jak masz nr auta,to "osoby chcące" ustalą sobie adres zamieszkania/parkowania w ciągu 5 minut.

Auto znalazło się w lesie pod Opolem...znaczy sama goła buda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aivars, Fajna trójka. Nie myślałeś aby kierunki pomarańczowe wstawić ? Według mnie fajnie by wyglądała. Wygląda na zdrową. Starsi mieli kiedyś w takim kolorze 5D z 1992 roku. Silnik jak dzwon, ale blacharka :thumbdown: . Ranty błotników, progi, klapa z tyłu rdza. W progi pod koniec można było ręke włożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aivars, Fajna trójka. Nie myślałeś aby kierunki pomarańczowe wstawić ? Według mnie fajnie by wyglądała. Wygląda na zdrową. Starsi mieli kiedyś w takim kolorze 5D z 1992 roku. Silnik jak dzwon, ale blacharka :thumbdown: . Ranty błotników, progi, klapa z tyłu rdza. W progi pod koniec można było ręke włożyć.

 

Nad kierunkami tez sie zastanawiam, nawet gdzies chyba mialem komplet pomaranczowy :) jesli chodzi o blache to nie ma o czym mowic- to normalne w tych autach. U mnie z zewnatrz nie wyglada to zle, na klapie rdzy nie bylo, ranty udalo sie uratowac, jednak progi beda cale wymieniane +jakies dziurki w podlodze. Moze to i glupiego robota, ale mechanicznie autko juz mam tak obcykane i tyle przy nim wysiedzialem godzin, ze poki co troche jeszcze ze mna zostanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę opłukany nowy nabytek, przyda się jeszcze korekta i kilka innych rzeczy, ale to dopiero po tym jak ogarnę do końca pod względem mechaniki, oleje paski i te sprawy :evil:

nw68.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

i0vz.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Jakość jest jaka jest, foty robione komórką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałeś bezpośrednio jednym i drugim ? e46 z 98 roku ? bo chyba nie skoro to piszesz :kox: Ja jeżdzę spokojnie i nie wykorzystuję raczej pełni osiągów i możliwości żadnego z aut, dla przeciętnego użytkownika jakim ja jestem różnica jest żadna. Chyba, że skoczę sobie na tor, bo póki co peżo jest wygodniejsze, szybsze i bardziej nowoczesne. Tyle z moich obserwacji, ale każdy ma prawo do własnego zdania

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.