Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

uri90, Kolor zacisków z palety kawasaki ?

 

lakier Foliatec :)

 

 

niedawno :-]

 

jakie masz przyciemnienie szyb w tym focusie ? ile % ? bo jest bardzo ładnie..

szyby są fabrycznie delikatnie przyciemnione ale nie wiem ile %. wyglądają na bardziej przyciemnione, bo w tylnych drzwiach zasunięte sa rolety.

 

dropsone,

:good:

 

uri90, a gdzie kupiłeś te felgi i za ile??

kupiłęm od znajomego z forum FKP, są to fegi Borbet XL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto mój podopieczny, miejscówka bez rewelacji no ale wieczorkiem może podjadę na jakieś bardziej klimatyczne miejsce to dorzucę.Na autku 2 x Carbon na HDC, na plastikach VP Dionysus Trim Glitz i oponach Megs Endurance High Gloss.Wszystko dzisiejsze ;) Pozdrawiam

 

Miłego oglądania

 

8f5s.th.jpg

hql5.th.jpg

ums4.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie :good::good::good::good: Bo us

+1 ;)

Jak wyglada jazda z tablica za szybą? ;) ostro sie policja czepia??

A to moj nowy nabytek:

Obrazek

Obrazek

Na zdjeciach nie ma, ale zrobilem jeszcze obrysowki w tylnych lampach, no i do kompletu brakuje tablicy USA :-]

 

na codzien mam tablice zamontowana na specjalnym stelazu do zderzaka, ktory mozna zdjac bardzo szybko i latwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak z ruda

 

Na progu, za przednimi kołami... troszkę, z zewnątrz praktycznie zero, jakieś niewielkie odpryski po kamykach na masce, podłoga 4 z minusem, ale jakbym się uparł i zechciał zabezpieczyć to byłoby idealnie, bo do dziur itd. jest mu daleko. Ogólnie spoko, baaardzo wygodne auto i jak na obecne potrzeby i priorytety wystarcza w 100%, moze mocy mało (przesiadka z Vectry B 2.2 benz. 147KM). Co do korekty... kolor po prostu WIELE wybacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.