Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

michałoś,

:good:

Oj na spoty pod WORDem to trzeba będzie chyba zapisy robić. Miejscówka sie popularna zrobiła. :mrgreen:

 

Zawsze pierwszy czwartek miesiąca, mamy 3 miejsca:

 

WORD

Jagiellońska

i Fort Wola w razie słabej pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja swoje oczko w głowie wrzucę :-]

Opel Astra G, rok 99, z serii na 100-lecie Opla, prześmigane 129000 km (autentyczny), ostatnio dostał LPG. Od momentu kupienia zostało gruntownie zabezpieczone podwozie, bo zaczynała się pojawiać rdza.

Korekta poleci jak znajdę wolny czas i budżet na arsenał pastowo-padowy :lol:

 

dsc05029a.jpg

 

dsc05030z.jpg

 

dsc05031z.jpg

 

dsc05033b.jpg

 

Srebrny też coś odbija :mrgreen::mrgreen:

 

dsc05034h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

101KM, hamulce to ze względów czysto estetycznych, zawsze mi się czerwone podobały, choć pamiętam wojtassss że jakoś niedawno krzywiłeś się na kolejne czerwone w kolejnym aucie :mrgreen:

adii, w wolnej chwili pyknę zdjęcia, mówiłem, że przebieg autentczny, gdyż zanim dostał się w moje ręce poprosilem sprzedającego o jakieś dokładne zdjęcia ksiązki serwisowej i nr VIN. Później skontaktowałem się z serwisem który od nowości prowadził samochód i dostałem niemal pełną historię co, kiedy i przy jakim stanie licznika było robione :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym się wypowiedział ale jak słusznie fernando zauważył, korekta dopiero przede mną ;) Słyszałem opinię, że lakier do najtwardszych nie należy. Zawsze możesz zapytać kolegi kuflika, z tego co wiem także ma Astre G gdyż udziela się na forum jej poświęconym, także myślę, że on będzie w stanie udzielić Ci kilku informacji :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wojtassss, a Ty ile masz mocy u siebie i jakie hamulce?

Qub@, kolega thrashy, napisał, ze korekty jeszcze nie robił, wiec nie wiem, czy Ci coś powie o lakierze...

Ja mam tylko diesla i seryjne hamulce dlatego też nie są czerwone jak w połowie aut w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.