Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

A Srebrny zadbany zawsze jest Ładny :)

to racja, nie uważam, że jest brzydki bo mi się podoba tylko ciężki do detailingu :)

z tym, że mój nie jest zadbany :/ teraz nie kupiłbym takiego auta :/ był lakierowany we włoszech i teraz powoli wyłazi z niego wszystko to co spartolili- jak to włosi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A Srebrny zadbany zawsze jest Ładny :)

to racja, nie uważam, że jest brzydki bo mi się podoba tylko ciężki do detailingu :)

z tym, że mój nie jest zadbany :/ teraz nie kupiłbym takiego auta :/ był lakierowany we włoszech i teraz powoli wyłazi z niego wszystko to co spartolili- jak to włosi :/

... oczywiscie tylko niemcy robia wszystko perfekcyjnie, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Nie kłóćcie się to To Kto Robi Lepie... Bo wszystkie Wyżej Wymienione narodowości potrafią Spier***** Robotę... A Co do Włochów faktycznie u nich samochód to przedmiot i wygląd rzadko ma znaczenie (ciekawe Dlaczego projektują tak ładne auta :idea: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała prawda :-]

 

Dziękuje za Przyznanie racji :) Cóż unifikacja wielu marek sie do tego przyczyniła...

 

Ale śmietnik zrobiliście
Fakt troche off topic... ale w Końcu dział luźne rozmowy :lol:

 

ale Dobra koniec tego Off topa- Moja wina :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

damianTDCi, tdci taki silniczek jak twoj, chociaż przy zmianie na foczke- kolejna byłaby chyba z benzynką 2.0 :) smietnik moze ale przeciez to luźne gatki ;)Marco, a ty jaki masz silnik??

 

zresztą wszystkie rozmowy są o naszych autach więc jak najbardziej w temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Japonczycy sa o krok od upadku motoryzacyjnego bo sie pedaly gazu zacinaja :P

 

Widzę że również Ty padłeś ofiarą dezinformacji amerykańskich mediów :)

Badania wykazały że to była jedna wielka ściema i to amerykanie którzy mają w aucie tylko 2 pedały jeszcze potrafią się pogubić... No ale info poszło w świat i jest powielane.

Oto 2 artykuły wyjaśniające temat:

http://motoryzacja.interia.pl/samochody ... ce,1600099

 

I konkretnie o rzekomym przyspieszaniu:

http://motoryzacja.interia.pl/samochody ... 594735,320

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze wlosi nie potrafia zrobic auta...

nikt tu nie mowil, że nie potrafią zrobić auta, bo robią chyba najpiękniejsze auta. chodzi o to ze w ogóle nie szanują samochodu, na parkingach jest jedna wielka przepychanka. trąci troce jednego trochę drugiego i już zaparkowane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aro_77, w moim przypadku naprawa blacharsko-lakiernicza wykonana we włoszech bała wykonana tragicznie bezbarwny odchodzi itp ;) co nie oznacza ze w Polsce nie ma zakładu który by naprawił podobnie :D

od wielu osób słyszalem ze jak włosi malują auto to byle poszlo na sprzedaż tylko :(

ale moze to stereotyp tak jak ze polak kradnie itp :x

 

jak jest we francji to nie wiem ale jak kupowałem auto to wiekszość włochów było lakierowane, albo poobijane :)

 

za to rodzice mają auto z belgii.... 2002 rok i stan blacharki igiełka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam.

Auto z włoch to tragedia.

Mam tam dalszą rodzinkę i czasami bywam, niewielka ilość miejsc parkingowych zmusza do przeciskania się i parkowania zderzak w zderzak.

 

Kiedyś widziałem jakąś wyjątkowo elegancką babkę za kierownicą starego mustanga (stan KOLEKCJONERSKI) - parując cofała dotąd aż stuknie zderzakiem sąsiada :/

We francji jest niewiele lepiej.

 

od wielu osób słyszalem ze jak włosi malują auto to byle poszlo na sprzedaż tylko

ale moze to stereotyp tak jak ze polak kradnie itp

Wszystko zależy od ceny usługi a nie narodowości.

Zresztą podobnie jak w niemczech auta są sprzedawane niekoniecznie przez rodowitych mieszkańców a najczęściej przez "napływowych" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahah, to ja robiłem zdjęcia w Barcelonie swego czasu, jak tam barkują. odstęp od auta 5cm - tak wszyscy w całym mieście :wallbash: Najlepsze że nie przypychają się tylko wyjeżdają z takich miejsc....

 

A ja się martwie jak stoje za blisko na parkingu że ktoś otworzy drzwi tak że będe wiedział czy to metalic czy nie stał obok :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.