Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to wszyscy byście klime chcieli a zapomnieliście jak całą rodzina i słoikami tłukliście się nad morze kantem albo malaczem gdzie o klimie można było tylko pomarzyć :P . Ja tam klime uzywam tylko w trasach jak się po mieście latam i ciągle wsiadka-wysaidka to wole się trochę spocić niż być chorym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moja żona ma chorobe lokomocyjną i co powiesz w tej kwestii? Żebym jeździł wolniej? :lol:

Taki mam organizm, nie toleruje zimnego nawiewu w nagrzanym samochodzie, więc zdrowy rozsądek sprowadza sie do nieużywania klimatyzacji skoro mi szkodzi ;)

 

ja mam podobnie ale problem z zatokami, to samo auto mamy więc i problem podobny :D daje nawiew połowe na kabinę i połowę na nogi, problem gardła i zator rozwiązany :mrgreen: poważnie mówię, żona choroby lokomocyjnej nie ma ale za to córka już tak, w lecie jakby w aucie nie było chłodno to bym miał picasso na tylnych siedzeniach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlaśnie to wiedziałem, ale wydawało mi sie, że też te skrzela miał ;)
Mylisz prawdopodobnie W124 z M3, to BMW w swoich topowych wersjach miało takie skrzela. No i TD W124.

No bez przesady nie jestem w stanie choćbym był pijany w 3 dupy pomylić Mesia z BMW :lol:

 

Ale po prostu ta kratka fajnie wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sucre, dzięki, mam nadzieję, że trochę pojeździ :good:

Camel-, zapraszam śmiało, jutro jestem w domu i w niedzielę też, a gdzie mieszkam to wiesz :evil:

blaszczu, dzięki, ze skrzyni nawet się cieszę :P

Dziś byłem w agencji celnej i 1500zł biedniejszy a gdzie jeszcze ubezpieczenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam....wszystkich przeciwnikow klimy w samochodzie....prosze o przesiedzenie 2 godzin w korku w lecie....przy okolo 30 stopni na zewnatrz.....moze zmienia zdanie...

 

dwa lata temu nad morze jechalem, przed Stargardem Szczecinskim byl parokilometrowy korek i cos kolo tego stalismy. Fakt cieplo bylo ale nie tak zeby plakac, drzwi otwarte szybki uchylone, giry na zewnatrz i dalismy rade ;) U siebie mam klimatronika ale nie dzialajacego, w tym roku podjalem decyzje o reanimacji klimy, bo doprowadzam auto do porzadku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sucre, dzięki, mam nadzieję, że trochę pojeździ :good:

Camel-, zapraszam śmiało, jutro jestem w domu i w niedzielę też, a gdzie mieszkam to wiesz :evil:

blaszczu, dzięki, ze skrzyni nawet się cieszę :P

Dziś byłem w agencji celnej i 1500zł biedniejszy a gdzie jeszcze ubezpieczenie :D

Proponuje przyszły tydzień bo przesiaduje w Poznaniu :roll:

1500zł ze wszystkim? To mało. Za C180 płaciłem od DE do PL z blachami 1750zł + OC. Zawsze oddawałem Grześkowiakowi papiery i przychodziłem 3 dni później po tablice. Kosztuje to 100 czy 200zł, ale nie muszę latać za tym. :good:

Szkoda, że keine klima, aczkolwiek mi brak jej w ogóle przeszkadza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Ja tam klime uzywam tylko w trasach jak się po mieście latam i ciągle wsiadka-wysaidka to wole się trochę spocić niż być chorym

 

+1 ja też po mieście jeżdżę bez klimy za to z uchylonym oknem .. ale bez łokcia :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale od 2017 roku wchodzi eko czynnik ktory będzie kosztował 5 razy tyle co aktualny, tak jak teraz płaciło sie za nabicie klimy np 200zł , to z nowym czynnikiem będzie si epłacić 1000zł :cry: więc znou klima będzie tylko dla wybranych :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale od 2017 roku wchodzi eko czynnik ktory będzie kosztował 5 razy tyle co aktualny, tak jak teraz płaciło sie za nabicie klimy np 200zł , to z nowym czynnikiem będzie si epłacić 1000zł :cry: więc znou klima będzie tylko dla wybranych :/

 

Znajomy mechanior już powiedział że kupuje zapas na 10 lat aktualnego czynnika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.