Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ostatnio postanowiłem powierzyć parcha w inny sposób. 120 - 8 150 - 9

U mnie przy średniej prędkości 165km/h na trasie 1000 km (Dusseldorf - Sosnowiec), czyli w praktyce non stop 210-220. Prędkość średnia liczona z przystankami na tankowanie i inne zwolnienia, spalanie 12,8l/100km, przynajmniej wg komputera :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde,swoimi prywatnymi też tak "latacie"? :shock: Mi troche szkoda auta na taką jazdę, 160km/h to dla mnie akurat na autostradę. Zdarzyło się 2 razy prawie 190km/h, ale tylko przez kilka km. Szkoda mi auta i

wole dojechać 50min później niż 50 lat za wcześnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez przesady chlopaki, w niemczech ludzie ktorzy maja lepsze wozy lece non stop 200km/h i nic sie nie dzieje, chyba po to sa autostrady, co innego walic 200 po miedzymiastowej, ale wg mnie autostrady powinny byc bez ograniczen jak w niemczech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie u nas nei ma odpowiednich autostrad żeby jechać bez ograniczeń, 2 sprawa jeszcze takiej kultury nie ma jak w niemczech czy gdzie indziej, u nas jedzie gościu mysli że na autostradzi emozna jechać max 140 i on tak będzie jechał lewym pasem caly czas :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież i tak co drugi leci na autostradzie ile fabryka dała , nie ważne czy stary spruchniały złom czy nowa fura. Moim zdaniem 140 km/h jest rozsądna prędkościa , z która można już w spranwy sposób sie przemieszczać . Szczególnie gdy w okół nas roi się od idiotów dla których lusterka i troche oleju w głowie jest rzeczą zbyteczną. :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie autostrady powinny byc bez ograniczen jak w niemczech
jestem za
jeszcze takiej kultury nie ma jak w niemczech czy gdzie indziej, u nas jedzie gościu mysli że na autostradzi emozna jechać max 140 i on tak będzie jechał lewym pasem caly czas
no właśnie
Przecież i tak co drugi leci na autostradzie ile fabryka dała , nie ważne czy stary spruchniały złom czy nowa fura.
otóż to

 

Dlatego jestem za przymusowymi badaniami technicznymi co 0.5 roku dla aut powyżej 10 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędkość nie zabija :!: Tylko głupota i nie myślenie kierowcy... a myśleć trzeba za siebie i cale otoczenie. No i bardzo fajna zasada "Nie ważne jak szybko się rozpędza, ważne jak szybko hamuje" Na codzien za dnia jezdze normalnie... +20 ograniczen 8-) ale po zmroku czasem lubie przycisnac i sprawdzic auto :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
A ja jestem za badaniami psychotechnicznymi dla każdego kierowcy. Nie zawsze jest tak, że każdy się nadaje.

 

A za ciągłą jazdę lewym pasem zabierałbym dożywotnio prawo jazdy i wieszał na rynku bez galotów :D :D :D

 

ja bym jeszcze dodal obowiazkowa jazde 20H TIREM dla kazdego - w tedy kazdy nauczylby sie parkowac poprawnie. Najgorsi dla mnie sa kierowcy malych autek. Wariacje parkingowe tymi gowienkami powoduja u mnie ciarki na oczach. Sytuacje kiedy dwa seicento potrafia zajac miejsca na 3 duze auta... szkoda gadac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.