Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

jarekcrx, gdzie do niemiec dokładnie pojechałeś?

Sam nie jechałem bo chciałem uniknąć następującej sytuacji: jedziesz na miejsce, nie ma nic takiego faktycznie super interesującego ale głupio wracać na pusto, szkoda kosztów, więc bierzesz co jest.

 

Dałem znać znajomym, którzy sprowadzają samochody, aby czegoś poszukali. Akurat jeden znalazł takiego s-maxa, kupiłem bez oglądania z uwagi na fakt, że pierwszy właściciel, pełen serwis, świeżutki TUV, bezwypadkowy (nic nie malowane, wszystkie szyby oryginał).

 

To oczywiście nie była żadna okazja cenowa, praktycznie wszystkie sprowadzone egzemplarze wystawione na aukcjach są tańsze ale pewnie sam wiesz jak jest... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Dziękuję Serdecznie za słowa uznania :) zdjęcia uczyniam sam :) wreszcie nauczyłem się poprawnie wykorzystywać możliwości jakie daje Lustro :)

 

Maru 123, na najwyzszym położeniu jest około 4-5cm prześwitu z przodu i około 10cm z tyłu :)

Chabsu, escimo, blaszczu, dzieki :)

Maru 123, w takiej pozycji można się powoli toczyć, ale bardzo powoli bo sleży praktycznie na nadkolach.

KeepeR, ;] Dziękować :)

oktopus, naklejki pójdą precz ale zastąpi ją inna określanjąca mój funpage na fb Custom Photo Shots - można tam zobaczyć moją radosną twórczość :) motoryzacja, przyroda, osoby

damianTDCi, kinek01, Dziękuję raz jeszcze :)

Camel-, Dziękować Ziomeczku Dziękować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Axwell, a tak z ciekawości zapytam, jakie są koszty montażu AirRide? Bo ostatnio stało się to mega popularne zamiast gwintu i jestem ciekaw jakie są to mniej więcej koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.