Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Griffe Przy jakiej jeździe ? Mi A3 1.8T 150 koni paliło od 8 do 14 :o

 

Moje 1.8 bez T, pali teraz w okolicach 12, szkoła - dom. Ale fakt, auto tez niedogrzane, i nie po równinach a górach ;) W lecie, przeciętnie 10 łykała, z tym że bez ciotowania i miasto/trasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Griffe Przy jakiej jeździe ? Mi A3 1.8T 150 koni paliło od 8 do 14 :o

 

Moje 1.8 bez T, pali teraz w okolicach 12, szkoła - dom. Ale fakt, auto tez niedogrzane, i nie po równinach a górach ;) W lecie, przeciętnie 10 łykała, z tym że bez ciotowania i miasto/trasa.

 

Bio silnik AGN???

Miałem kiedyś w Toledo i spalanie oscylowało właśnie w okolicy 12-13 l w mieście a moc 125 koni nie powalała przy tym spalaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik BAM, podkrecony przez Oettingera, oczywiscie poza cipsem byly zmiany mechaniczne. spalanie 12l to zwykla jazda miejska dynamiczna, dynamika oczywiscie w stosunku do wiekszosci aut, a nie S3. Wiele S3 pali wiecej i wynika to z wielu ich bolaczek. Ten silnik ma kilka czujnikow. ktorych sprawnosc jest podstawa prawidlowych osiagow i spalania. W trasie jadac eco przez duze E, udalo sie zejsc do 7,6l. Trasa okolo 150km - wschodnia Polska nie autostrady, ale sadze juz niewiele da sie z tego urwac.

Lancer mocy 370koni vel Audi RS6 mocy 560koni i zabawa zima - spalanie Audi nie przekroczylo 30l/100km natomiast lancera przekroczylo 40l/100km i to grubo. Jazda praktycznie na dwoch pierwszych biegach ostra, poslizgami. Co wcale nie oznacza, ze Evo to zly samochod, bo frajde dawal ogromna :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek rally, to że 18" to wiem, widać, ale nie wiedziałem że 159 szła. Jak komfort jazdy, a raczej jego brak?

Na lato będzie trzeba coś wrzucić ciekawego i walczę z pytaniem 17" czy 18".

 

Na 17 nie jeździłem, 16 mam na zimę, to jakoś płynie, przy 18" znasz kazdy wybój na drodze, koleinę, koleinkę, dziurkę, dziureczkę i rozpoznajesz z daleka po topografi terenu ze tuuuuu kiedyś zrobi się dziurka i zawczasu pasuje ominąć :D

Ale na gładkiej drodze idzie jak przeciąg i wpisuje się w ciasne zakręciki jak by po szynach jechała :D 19" szukałem ale nie było, trafiłem 18 i wziąłem w ciemno ! :D

 

Śliczna, realne marzenie do spełnienia. Daj jakieś lepsze fotki.

 

Za dużo ich nie ma ale proszę

trewq.jpg.15dfb774ea7f92204f88d068c167e324.jpg

45678.jpg.1629e3876c20cc17ff19b52df5a93a5a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vetta stoi w garażu, lakier zrobiony, skorupa naprawiona...

 

Ale zmieniło się wiele, zawiecha Bilstaina siedzi, rysor carbon siedzi, zreanimowany układ kierowniczy, nowe 6 tłokowe hample, nowy gaźnik, nowe głowice, wałek itd...

 

Dyfer z dragstera :D skrzynia z modem "streetracer"...

 

I kilka planów na odzyskanie kilku kucyków plus poprawienie sterowności...nowe wnętrze leży w pokoju, zrobi się cieplej będzie montaż...

IMG_0575.JPG.710f3a295d21b61713c703bb6feb0adf.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.