Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

michal_s87, u mnie jest 6xsmd i nie daje tak po oczach :P nawet je sobie troche przekręciłem żeby nie świeciły pionowo w dół, bo mi sie nie podobało aż tak rozświetlone

 

IMO to tak na fotkach wyszło, na żywca pewnie tak nie jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil::evil::evil:

 

spa0245f.jpg

spa0246j.jpg

spa0247s.jpg

 

 

Przez jakąś tam chwilę muszę tym pojeździć.... :song: Kupiony za karton (taki większy, fabryczny) fajek, zupełnie sprawny, facet co musiał to bez ściemy naprawiał, tylko "nieco" :kox: zaniedbany optycznie....ale to świadomy wybór :mrgreen:

Multispace, w hadeiku, niebieskie zegary :shock::evil: szyby w prądzie, totalny wypas... :kox:

 

Rozrząd wymieniony, filtry, płyny, paski, tylko o klimę wynikły niesnanski - chciałem nabić, a tu nie ma wcale.... :D:D:D

 

Odpala, jeździ, skręca i hamuje a paliwa wręcz nie ubywa - ok 6l po mieście :shock::good:

Materiał na zamieszaniową relację zacny, ze szczególnym naciskiem na wnętrze pojazdu :lol:

 

Przy okazji tego wehikułu, doznałem olśnienia jak może poprawić psychikę "pasjonata-gawędziarza" samochód, którego nie jestem "niewolnikiem"....kałuża? trudno... :-] Koło wpadło w dołek? szkoda... :-]:-] Zaparkować po krawężniku? Damy radę... :-]:-]:-]

 

Ku@#a :!: Inaczej człowiek żyje.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji tego wehikułu, doznałem olśnienia jak może poprawić psychikę "pasjonata-gawędziarza" samochód, którego nie jestem "niewolnikiem"....kałuża? trudno... :-] Koło wpadło w dołek? szkoda... :-] :-] Zaparkować po krawężniku? Damy radę... :-] :-] :-]

 

no to prawie jak służbowym :D

 

a teraz już tylko gwint, dystanse i szerokie kapcie ... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwint, dystanse i szerokie kapcie ...

 

i rzecz jasna alumki :kox:

 

Aha, no i pewnie wtopa roku, bo 318 tys przebieg... :D szukałem po największych przebiegach na aledrogo i ten mi się spodobał. Gość normalny, wszystko co i jak, co nie tak.... nie sprzedawał nowego samochodu, a ja po nowy nie jechałem, więc umowa na masce, skeszowanie rulonika i ogień.... :D

 

Z tego roku ślicznych igieł bez wkładu i 163 tys nie brakuje, ale nutka hazardu musi być..... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że klimy nie ma, bo mogl by zostac na tyranie do swego konca.

 

Promień działania znasz 8-) , więc problem marginalny - okna uchylane, pewnie pakiet Designo czy Indywidual... :dontknow::D

A faktycznie, jako bezstresowa "Nysa" do tłuczenia po dziurach, to pojazd jest.... :song::|

 

Jakby coś nawet się urwało, to na Strażackiej silnik 1800zł, kupowałem kilka drobiazgów (tylną lampę, bagnet oleju) Ceny części .... :shock::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:evil::evil::evil:

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

 

Przez jakąś tam chwilę muszę tym pojeździć.... :song: Kupiony za karton (taki większy, fabryczny) fajek, zupełnie sprawny, facet co musiał to bez ściemy naprawiał, tylko "nieco" :kox: zaniedbany optycznie....ale to świadomy wybór :mrgreen:

Multispace, w hadeiku, niebieskie zegary :shock::evil: szyby w prądzie, totalny wypas... :kox:

 

Rozrząd wymieniony, filtry, płyny, paski, tylko o klimę wynikły niesnanski - chciałem nabić, a tu nie ma wcale.... :D:D:D

 

Odpala, jeździ, skręca i hamuje a paliwa wręcz nie ubywa - ok 6l po mieście :shock::good:

Materiał na zamieszaniową relację zacny, ze szczególnym naciskiem na wnętrze pojazdu :lol:

 

Przy okazji tego wehikułu, doznałem olśnienia jak może poprawić psychikę "pasjonata-gawędziarza" samochód, którego nie jestem "niewolnikiem"....kałuża? trudno... :-] Koło wpadło w dołek? szkoda... :-]:-] Zaparkować po krawężniku? Damy radę... :-]:-]:-]

 

Ku@#a :!: Inaczej człowiek żyje.... :mrgreen:

 

To ja jużwiem co w piątek w dziupli Emiksów będzie się wyrabiało jak tym podjedziesz :evil:

grupowy, zamieszaniowy projekt Teamu Warsaw w PSB :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gruby_RS, miałem bliźniaka - Partnera, tylko że furgon i w benzynie - nówka z salona w 1997 wzięty - w ub. roku sprzedany - klient przyjechał, przejechał się, nawet nie wnikał w szczegóły i odjechał nim w siną dal - tylko że przebieg miał jakieś 160k

solidna konstrukcja, prawie bezawaryjna (sprzęgło lubiło odmawiać współpracy) no i grama rdzy nie było

 

będziesz Pan zaaaadowolooony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dwie służbówki z 2005 i 2006 roku w 1.6 HDI 90KM osobówki i super sie lata.. tylko to już te po lifcie.. klima, pełna elektryka i takie tam.. wszystko w kolorze, tapicerka ładna.. bardzo wygodne samochody..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.