Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ale macie problemy, moje 1.4 pali 10l w mieście przy jeździe jak emeryt, natomiast 14l potrafi wciągnąć jak się go zarzyna jak świniaka. natomiast jakiś czas temu mnie zaskoczył bo na trasie 600km spalił ok 6l :shock:

to ja w 1.6 mam tak samo.

Z tym, że jadąc w trasę nie przekraczając 100kph to robię 600-625 km do zapalenia się rezerwy 8-)

 

W Białej zaś od nowości mam spalanie 9.8l jeżdżąc praktycznie tylko w mieście i sobie nie załując :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj wiecej zdjec, naciag niemiecki, ale kolo jak do tego stylu za duze, widze wlasna interpretacja ;)

 

Fotka fotce nie równa.. tutaj na poprzednim samochodzie:

86648266.jpg

Tył idealnie wchodzi, nie musze jeździć na odbojach itp. a przód schowany by normalnie skręcać.. bo samochodem jeźdze na codzień po polskich drogach.

Nie leży na powietrzu tylko gwincie.. przy tym rozmiarze czyli 17-tce miska leży max 5cm nad ziemią.. mniejsze koło i na ziemie.. hmm..powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ylko coś opony chyba takie za baloniaste :o

 

no bardzo,na tyl mialy byc 205 i dystans,ale po przejechaniu sezonu na Dunlopach SP maxx 2010 na dwa sezony-przy gwincie skreconym na Maxa (wyrzucona regulacja z tylu) z Opon nie zostalo Nic....

 

[ Dodano: 2 Listopad 2012, 20:35 ]

Nieźle się prezenci na tych monoblokach ;) Gwint czy psssyt? :-]

pssyt myslalem na przyszly sezon,ale jest dosc Awaryjne-a auto nie stoi w grazu i sie nie kurzy.... :/ a podjarany jetem Bardzo - bo zadnej 8P w PL nie ma na powietrzu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.