Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

Darku bardzo ładne Bravo :good: To jest 1,4T????

Jak szukałem Ibizy ,zastanawiałem sie też nad czarnym Bravo,tylko że znalezienie coś logicznego 1,9 JTD 150km w Sporcie w PL graniczy niestety z cudem :idea:

tak to 1.4 T-JET podobno 120 km- mi na hamowni wyskoczyło 141 km ( wszystkie mają spore "gratisy") :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

fajnee wersja 4x4?

hahaha :-]

jakieś znajome rejony

jakoś nigdy cię nie widziałem.. :o

Jeszcze ze 2-3cm niżej i byłoby w ogóle super

są plany ale kasy brak.. pomyślę na wiosnę :)

Jak się tym jeździ? Wygląda na małe zwinne, fajne do zabawy

I jak fotele? Można je porównać do tych np w EVO, czy tylko wyglądają jak półkubły?

Jeździ się mega kozacko,szybkie trójkowe, dwójkowe zakręty to sama przyjemność. Auto bardzo twarde, szczególnie na tych kołach i oponach, ale mi to nie przeszkadza, dla mnie to zaleta tego samochodu ;)

fotele.. bardzo fajne, do foteli z evo im brakuje i to sporo(wiem, siedziałem) ale do tych z wrx mu bardzo blisko ;) ogólnie sobie chwalę :)

mocowo to bardzo podobnie do mojego ale jakoś oryginalne felgi sa ładniejsze.
twój ma trochę więcej koni, ale ogólnie bardzo podobne samochody :) ori są na zimę :) a te idą teraz do piaskowania, więc powinno być lepiej ;)
Joanna Brodzik poleca

wszyscy koledzy mi to mówią :good::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.