Skocz do zawartości

Nasze pieszczochy


bucki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To moja obecna w202

img8018a.jpg

tutaj w amberach:

img8143d.jpg

 

 

a to moja pierwsza Baby Benz - glupi bylem, ze sprzedalem... :cry:

dsc00667gt.jpg

 

W202 od dawna mi sie podobalo, ale moze kiedys zamienie na W124 wiekszosc ludzi pomysli ze zglupialem, ale jak przejechalem sie ostatnio w124 to zadnym autem tak sie nie jezdzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo ładne te wasze accordy, narazie w sferze marzeń i w planach na przyszłość.dzięki za komentarze:)

jeśli jesteśmy już przy hondach to i ja się dorzucę ze swoją :)

Obrazek

Obrazek

Co te felgi z przodu takie brudne :mrgreen: Nie myjesz wewnętrznej części :o ?

to fotka z początku zabaw z detailingiem:) powiększam ciągle asortyment kosmetyków i wiedzy:) jak tylko jest gdzie podziałać przy samochodzie to staram się po trochu dopieszczać każdy szczegół. Narazie tylko rok temu było uc na germanie, na wiosne planuje coś poważniejszego (sprzet juz kupiony) :ad:

slaslu,

Bardzo ładna ta Twoja H ... Jakoś tak inaczej wyglada niż te co u mnie na mieście się kręcą ... zawis czy inny czy standard :good: ?? Kurcze ładna ...

zawias to eibach pro kit :)

slaslu, piekna jest, masz pole do popisu z tym kolorem :-)

no kolorek bardzo fajny, Quantum Gray Metallic- te zdjęcia nie oddają prawdziwiej barwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja swojego gada przedstawię.

9-3 Aero 2.0 Turbo, 2001r. Seryjnie 205 KM i bodaj 270 Nm. Obecnie >240KM i >350Nm (nie mierzę od jakiegoś czasu).

 

Jako, że dołożyłem prawie wszystko co się da (wyposażenie do Aero, które i tak jest dość sensowną wersją w standardzie), zrobiłem mechanikę prawie idealnie (zawsze może być lepiej), to wreszcie mogę zabrać się za wygląd zewnętrzny (lakier, standardowy w 5d nalot rdzawy w nadkolach - klasyczna przypadłość, regeneracja felg - głównie ranty).

 

Myję go raz w tygodniu, czasami woskuję. Czytając to forum kupiłem już kilka środków, droższe mikrofibry, rękawicę, itd. W środku zawsze staram się o zachowanie czystości niezależnie od pogody. Ale ok, wygląda tak, gdy o niego dbam (nie polerowałem go nigdy jeszcze maszyną):

 

1999778131_1.jpg

1999778131_5.jpg

1999778131_31.jpg

1999778131_30.jpg

1999778131_32.jpg

 

Większe zdjęcia i opis dostępne tu: http://bit.ly/OPm6C0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, choć zdjęcia zrobione tak, że kryją wiele defektów lakieru, rysę na masce (ktoś auta nie lubił), 2 obtarcia parkingowe (kocham niedzielnych kierowców), na czas nie wymieniłem wycieraczek i zrobiły się 3 równoległe rysy na szybie czołowej. Sporo pracy przede mną.

 

Ale cieszy zabawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja obecna w202

 

ladna : ) tez naleze do zakonu Mercedes Yedi i choc aktualnie mam VW to auta z gwiazda na masce nic mi nie zastapi

gdyby nie pollezaca pozycja kierowcy w B-Classe to mialbym powazny dylemat

co do modyfikacji w autach typu klasycznego, nie jestem zwolennikiem ale skoro lubisz... i dbaj o ta ; ) Mercedes

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Franek, najnowsze auta nie sa dla mnie interesujace (osiagalne) cenowo,

zwykle dopiero 3-4 letnie auto ma dla mnie niezly stosunek ceny do jakosci*

jesli nawet w nowej B-Classe nie prowadzi sie auta pollezac, to jeszcze przez

kilka lat nie bedzie mnie stac na ten model

tymczasem wole Tourana z wysoko podniesionym siedziskiem fotela kierowcy

(siedzisko pasazera opuszczone nisko, dobra widocznosc przez prawa szybe)

i wyprostowana postawe za kierownica

 

pozdrawiam

 

 

* ostatnio ogladalem dokumentalny film w ktorym W.Buffett komentowal zakup

swojego nowego samochodu ale za atrakcyjna cene, poniewaz karoseria pojazdu

byla po gradobiciu

stac go na RR Phantoma z kierowca a kieruje osobiscie jakims rodzinnym vanem po gradobiciu ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franek, bez urazy dla nikogo ale ja swoje auta tylko w Niemczech kupuje. W pL nawet glowy sobie nie zawracam. Znajomy kupil piekna 190, lakier az blyszczy, z daleka rzuca sie w oczy, ale jego rodzina siedzi w niemczech wiec kupili ja nie drogo i w super stanie. Jak nie wiesz gdzie szukac to kupe kasy trzeba zaplacic bo sa coraz drozsze szczegolnie 124 na mobile.de w fajnym stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.