Jump to content

Wybór między zestawem SSR v Megs UC i Swirl


szogunwawa

Recommended Posts

Zastanawiam się jakich produktów użyć do korekcji auta

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... ight=civic

 

Mam możliwość zakupić zestaw SSR

Professional Polish 150ml

SSR 1 150ml

SSR 2 150ml

SSR 3 150ml

 

Waham się także między UC i Swirlem Megsa , Co byście polecili do tego auta i dlaczego ?

Link to comment
Share on other sites

Podłączam się pod temat kolegi, bo na wiosnę również chciałbym ogarnąć lakier na swoim samochodzie, po "polerce" :zly: Po zakupie auta i obejrzeniu lakieru pod słońce coś takiego odkryłem :

 

sdc10572m.th.jpg

 

 

sdc10571gy.th.jpg

 

 

 

 

Jak się nie trudno domyślić, wkórw... się niesamowicie :zly: Wiadomo czym było polerowane i jak bardzo były zachlapane zakamarki. I teraz moje pytanie: czy UC megsa + 3 kolorowy pad jest do ogarnięcia ręcznie, bo najbardziej to mnie wkurzają te hologramy, które w mocnym słońcu aż rażą :wallbash: , czy zlecić to jakieś firmie detailingowej, by zrobiła tylko poler, bo resztę sobie sam zrobię. Od kilku miesięcy czytam fora detailingowe i sam już nie wiem co z tym fantem zrobić, polerki nie chcę kupować na 1 auto :? Wszelaka informacja mi się przyda :-]

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Akurat hologramy to stosunkowo prosty defekt do usunięcia, UC ręcznie da radę ale swirle zostaną. Ale i tak bym się szarpnął te 100 zł na najprostszego Euroteca, będzie szybciej,skutecznie i wiele przyjemniej.

Link to comment
Share on other sites

Tyle, że ta moja wiedza o polerowaniu jest taka jak życie seksualne mrówek :kox: At ak na poważnie, to poprostu nie wiem, jak się zabrać za maszynowe polerowanie, żeby lakieru nie spalić, czy jeszcze większych hologramów nie porobić. Jedynie poczytałem na temat gabek i past jakimi, podobne "skaleczone lakiery" jak mój, można uleczyć. Dodam, że mogę się zaopatrzyć w zestaw past 3M o różnej ścieralności. Ale do maszynki, by trzeba doliczyć, mocowanie pod gąbki + zestaw gąbek a to już się kolejna stówka nazbiera, chyba, że jestem w błędzie.

Link to comment
Share on other sites

Też właśnie się zastanawiałem ile ręcznie bym osiągnął z UC :) Skoro Malkolm mówis, że z 90% by poszło to bym był super happy :D Wczoraj dzwoniłem do oddziału S-Plus w sprawie polerki i z moim lakierem, to krzyknęli koło 350 zeta + mam małą wgniatke na klapie i kilka głębokich rys na dachu więc pewnie by to trochę drożej wyszło. Jeszcze jedno pytanie UC również ogarnie te zasrane hologramy??

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.