Skocz do zawartości

Ślady po odchodach


Subaru

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, tak jak kolega wcześniej mam problem z wżerami z tego filmiku-

minuta 3:10

 

prosiłbym o napisanie po kolei czego mam uzyć i jak to się stosuje. prosiłbym tez o podanie pełnych nazw produktów ponieważ jestem kompletnym laikiem w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) umyj auto

 

2) Glinkowanie - (glinka bilt soft - polecana przez innych forumowiczów)

 

3) Pasta Meguiars Ulitimate Compound (ja to robię tylko w miejscu gdzie mam wżer)

 

4)IPA ewentualnie cleaner np. Clearkote Vanilia Hand Moose Glaze

 

5)Wosk

 

Jak będziesz glinkować auto to najlepiej całe. Jeśli chodzi o użycie pasty to ja mam zamiar to zrobić tylko w tym miejscu gdzie mam wżer. Nie wiem czy masz nowszy czy starszy lakier, jak zużyty itd. Ja u siebie polerki całego nadwozia nie przewiduje

 

Poczytaj trochę forum to zorientujesz się dokładnie co i jak. A tak na marginesie to forum uzależnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tak jak napisałem. Umyj dokładnie (dobrze mieć mały pędzelek, aby wyczyścić zakamarki), wyglinkuj, jak autko będzie suche użyj pasty UC Megsa w tym miejscu gdzie masz ten wżer. Po robocie przeczyść to miejsce IPA. Możesz później jeszcze raz całe auto umyć i nawoskować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ślicznie dziękuje. zastanawia mnie tylko jedno, ten mój problem wygląda identycznie tj, struktura jest taka sama ale jak potrzeć palcem po tym miejscu to jest w ogóle nie wyczuwalne, tak jak gdyby to od spodu było, nie od zewnątrz. boję się, że to co innego, albo o to, że mogę zniszczyc lakier :/ próbując usunąć w nieodpowiedni sposób ów problem. czy odchody pozostawiają wyczuwalny (pod palcem) wżer? czy też może być inny powód powstawania takiego czegoś? przypomnę, że auto zakupiłem już z tymi "wżerami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.