Skocz do zawartości

mikrofibry i aplikatory


bonart1

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam pytanie czy potrzebna jest jakas wiedza na temat sciereczek z mikrofibry itd podczas zakupu... sa tego rozne rodzaje i do roznych elementow stosuje sie rozne mikrofibry?

 

moglby ktos w skrocie powiedziec jaka do czego ma zastosowanie?

 

bo mi sie wydawalo ze wystarczy kupic jakas sciereczke mikrofibra w kauflandzie i bedzie ok...

 

poza tym w kilku postach przeczytalem ze jakistam srodek jest lepiej nanosic aplikatorem? o czym mowa? jakie sa apliaktory...?

 

dziekuje

 

 

ps. nie pytam o wnetrze, choc to pytanie jest w tym dziale, prosze nie ograniczajcie sie do wnetrza... generalnie jakie mikrofibry do roznych zastosowan sa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marco, ok, tak tylko nadmienilem zeby ktos nie pomyslal ze daje pomagasy za krytyke pod moim adresem ;) ha ha ha

 

swoja droga szkoda ze faq nie jest jakos bardziej rozbudowane... bo niestety nie jest one pozbawione wad.... chcialem sie dowiedziec co to mycie na 2 wiadra, wiec kliknalem odpowiedni link z faq wskazujacy tytulem ze to o tym bedzie, a w srodku zamiast jakiejs instrukcji pojawia sie tekst " czesc, myje auto na 2 wiadra i mam problem... i costam costam" i temat wcale nie wyjasnia idei mycia na 2 wiadra... to tylko przyklad, ale wiecej tego niestety jest...

 

ps. instrukcja mycia na 2 wiadra znalazlem na stronie gforcow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Mam pytanie dotyczące mikrofibr używanych z APC do czyszczenia plastików w środku - czy to też muszą być firmowe mikrofibry czy wystarczą zwykłe ze stacji benzynowej? Wiem już, czego użyć w trakcie osuszania, a czego do polerowania, tylko na ten temat nic na razie nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

równiez uzywam zwykłych mikrofibr, ale zawsze jednak tylko ich, bo zwykła "ściera" może sie komuś wydawać równie na miejscu, przecież w końcu to nie lakier. Ale Fibra dużo lepiej zbiera i oczywiście chłonność wieksza. A dodatkowo juz styrane po lakierowe fibry odkladam na użytek własnie do wewnatrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.