Skocz do zawartości

Palacki na lakierze


Gość rimu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam doradzono mi abym poprosił Was o pomoc kupiłem peugeota i mam placki na karoseri( te elementy na 99% nie były malowane- po wypadku) mam takie ślady między innymi na dachu, lusterku tylniej klapie( ona akurat malowana). Podobno są jakies preparaty co mogą to usunąć (chociaż wydaje mi się że trzeba malować;/) Dodam że widziałem kilka złotych 206 i każda takie coś miała

Prosze o pomoc

Przepraszam że tutaj zamieszczam pytanie oraz zdjecie

http://img301.imageshack.us/i/20101029500.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponowal bym najpierw wyglinkowac ten dach i wtedy pokazać foto, bo moze sie okazac, ze to jest nalot (np. z opilków z szyn pociagu) mialem taki przypadek w peugocie ;)
Jesli jest to lotna rdza to glinka usuniesz tylko efekt zaciekow rdzy,a same opilki wtopione to polecam Cquartz Ironx....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok to glinke kupie i nałoże tylko tyle tych środków jest, czytałem troche ale jakoś nie ogarnołem co najlepiej kupić, prośba jaką glinke polecacie. Dodam iż jestem samodzielnym studentem czyli praca+studia+ dom wiec z kasą krucho, a auto chciałbym mieć ładne. Wiem że środki Meguiars są bdb ale w chwili obecnej troche drogie. Myslałem o Glinka Bilt Hambler soft ale nie widziałęm tego w żadnym sklepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jesli lakier w tych miejscach sie utlenil to standardowym procesem byloby oczyszczenie wszystkich miejsc lakierowanych a w miejscach oksydacji próba usuniecia tego lekko ścierną pasta...o ile zmiany na lakierze sa powierzchowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Katowice, real Mysłowice, praktiker Katowice (przy okazji byłem różne środki były tego nie) Selgros Katowice. Może po prostu w złych sklepach szukam;/ Mówicie że albo glinka albo lakiernik;/ Polecacie jakiegoś nie drogiego dobrego na Śląsku (to że się długo czeka nie interesuje mnie mogę poczekać, fundusz się uzbiera:>)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Katowice, real Mysłowice, praktiker Katowice

 

W takich sklepach to faktycznie nie bedzie raczej tego... w realu byla kiedys glinka sonaxa ale ma srednie opinie a cena jak pamietam tez niezbyt rewelacyjna byla w stosunku do Bilt Hablera.

 

Popatrz w tutaj -> http://forum.kosmetykaaut.pl/viewforum.php?f=26

cala masa sklepow, praktycznie w kazdym sa glinki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Katowice, real Mysłowice, praktiker Katowice (przy okazji byłem różne środki były tego nie) Selgros Katowice. Może po prostu w złych sklepach szukam;/ Mówicie że albo glinka albo lakiernik;/ Polecacie jakiegoś nie drogiego dobrego na Śląsku (to że się długo czeka nie interesuje mnie mogę poczekać, fundusz się uzbiera:>)

 

Dawno sie tak nie usmialem, czys Ty sie czlowieku z choinki urwal!

W Katowicach masz http://www.mrcleaner.pl/ jesli mozesz zadzwon, doradza i pomoga , a odbierzesz sobie osobiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety stwierdzono, moje nie malowane auto albo jest źle pomalowane przez peugeota albo było malowane ale grubość lakieru wskazuje na pierwszą teze;/ dzięki za pomoc, dzięki za pokazanie gdzie można kupić kosmetyki:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.