Skocz do zawartości

Zymoled mine Ferrari ......red 126p ;-P


piotres

Rekomendowane odpowiedzi

Colli 476 czy Lusso Oro nie dorastaja mu w tej kategorii do piet.

 

Swieże 476s kropelkuje conajmniej tak samo dobrze ;)

 

Nie zgodze sie.

 

Nawet pierwszego dnia po aplikacji jak pada deszcz to nie kropelkuje AZ tak dobrze.

 

A np. piatego z kolei deszczowego dnia to Colli juz nedzniutko kropelkowalo (przynajmniej u mnie), a Zymol ciagle tak jak tuz po nalozeniu :good: .

 

[ Dodano: 24 Listopad 2010, 20:12 ]

wielu ludzi faktycznie "smarowało lakier niemowlakami" ale chyba nikt nie miał odwagi powiedzieć o tym publicznie (na DW pojawiało się enigmatyczne Z*+B*B*)

 

Trzeba powiedziec wprost jesli naprawde tak bylo to Ci ludzie powinni chyba juz podlegac leczeniu psychiatrycznemu :shock::zly: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że Colli nie dorasta do pięt Titanium w żadnym czasie po nałożeniu i w żadnej kategorii (no poza ceną).

 

Co do pracy - super! Nie wiem, co dała ta korekta, bo zdjęcia (te drugie) nie oddają efektu, ale tak zadbany maluch jeszcze po korekcie (której zdecydowanie potrzebował - patrząc na zdjęcia z pierwszej strony) to rzeczywiście prawdziwy RARYTAS :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A np. piatego z kolei deszczowego dnia to Colli juz nedzniutko kropelkowalo (przynajmniej u mnie)

 

Jeśli po pięciu dniach Colli kropelkuje marnie, to znaczy że został źle nałożony.

 

To ze ja nie umiem uzywac kosmetykow samochodowych to juz stwierdziles ;). Wiec nie musisz pisac tego samego 2 razy :mrgreen: . Ustalmy cos raz a dobrze - wszystkie drogie kosmetyki sa swietne, po prostu idealne, tylko ja jestem dupa i mam 2 lewe rece ktorymi nie umiem ruszac ;) . Tak jest mam nadzieje dla Ciebie lepiej.

 

A zeby nie bylo za pieknie to napisze ze po efekcie wizualnym po zymolu tez juz nie wiele zostalo . Utrzymal sie efekt kilka dni dluzej niz po colli, ale rzeklbym ze bylo to ok 3-5 dni uzytkowania samochodu dluzej.

 

Te lakiery sa takie ze jak nie sa odzywione duza, SWIEZA porcja wosku/clenera-glaze'u/odzywek/wypelniaczy z pasty to matowieja odrazu. Potem wystarczy je znowu przjechac samym woskiem i nabieraja polysku.

 

Jednak jest to zupelnie inna para kaloszy jak klary na "wspolczenych" samochodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Evo, wysnuwasz za szybko radykalne wnioski. ;) Miałeś w ogóle kiedyś okazję pracować na lakierze malucha? Ja szykuję się na wiosnę do pucowania maluszka teścia ;) Będzie co robić, autko stoi w stodole kolejny rok, jeżdżone ze 3-4 razy do roku... I kręci mnie to wyzwanie. :P Lakier faktycznie wygląda na ciężki i niewdzięczny do roboty. Całkiem możliwe, że efekt może utrzymywać się wyjątkowo krótko. Chyba, żeby pójść po całości i zastosować równie kultową... pastę Tempo. :D Trzeba będzie zgłębić ten temat osobiście... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.