Skocz do zawartości

Jaka szczotka do tapicerki?


blaszczu

Rekomendowane odpowiedzi

Szczotka do skóry

Szczotka powinna być z naturalnego włosia. Skalę twardości trudno opisać. powinna być na tyle miękka żeby nie rysować skóry i na tyle twarda żeby usunąć "stary" brud pomiędzy fałdami.

Powinna dobrze leżeć w dłoni. Za małą szczotką się niepotrzebnie zamęczysz, za duża nie dotrze w ciasne miejsca. Idealna szczotka jest tu http://zadbane-auto.pl/sklep/kosmetyki- ... nia-skory/ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczotka do skóry

Szczotka powinna być z naturalnego włosia. Skalę twardości trudno opisać. powinna być na tyle miękka żeby nie rysować skóry i na tyle twarda żeby usunąć "stary" brud pomiędzy fałdami.

Powinna dobrze leżeć w dłoni. Za małą szczotką się niepotrzebnie zamęczysz, za duża nie dotrze w ciasne miejsca. Idealna szczotka jest tu http://zadbane-auto.pl/sklep/kosmetyki- ... nia-skory/ :P

 

Z tym, że ja potrzebuje do tapicerki welurowej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mutra, a czy ta turboszczotka daje rade usunac wbity w wykladzine podlogi piasek

 

U mnie nie dała rady na 100% W tym względzie jest to pewne ułatwienie ale na pewno nie przełomowe. Zresztą w opisie ona jest opisana jako służąca do usuwania sierści i u mnie sprawdza się w tej kwestii bardzo dobrze.

Do zelmera nie pasuje ale można dokupić przejściówki. Ja uciąłem kawałek starej plastikowej rury od zelmera i oszlifowałem trochę papierem ściernym - 3 minuty roboty i przejściówka gotowa.

 

Z wad ma jedną - kręci się z prędkością zależną od siły "zasysu" odkurzacza. U mnie na ostatnim biegu odkurzacza jest to zdecydowanie zbyt szybko i wtedy jej wydajność bardzo spada. Swoją kupiłem na allegro za niecałe 30 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem taki zestaw Dirt Devil, bardzo fajny, tani bo zapłacilem z 80 pln, w walizce i z przejściówka, jak sprawdzałem to pasuje mi do wszystkiego co mam w domu czyli karcher, zelmer, elektrolux. Jakość turboszczotki o wiele wyższa niż w przypadku oryginalnego produktu karcher, który tez posiadam a który kosztował chyba ponad 150 pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio kupiłem taki zestaw Dirt Devil, bardzo fajny, tani bo zapłacilem z 80 pln, w walizce i z przejściówka, jak sprawdzałem to pasuje mi do wszystkiego co mam w domu czyli karcher, zelmer, elektrolux. Jakość turboszczotki o wiele wyższa niż w przypadku oryginalnego produktu karcher, który tez posiadam a który kosztował chyba ponad 150 pln

 

kupiłem ten sam zestaw na ibood.pl i również polecam

Jedynym mankamentem jak dla mnie jest to, że turboszczotka jest nie regulowana w pionie, ale mimo wszystko sprawdza się znakomicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.