Jump to content

Problem po konserwacji


Guest misiek1784

Recommended Posts

Mam pewien problem, odstawiłem ostatnio autko to mechanika który robił konserwacje. Dzisiaj umyłem autko i zauważyłem że w niektórych miejscach sa plamy na lakierze i szybach właśnie z konserwacji a za bardzo nie wiem czym to zmyć (szampon do mycia samochodu nie pomógł) będę wdzięczny za rady....znajomy polecił mi że łatwo zmyje te plamy olejem silnikowym ale obawiam się tłustych plam.

Link to comment
Share on other sites

Nie zmatowi Ci lakieru. Stosowałem wiele razy i nic takiego nie zauważyłem.

 

Potwierdzam, usuwalem klej po listwach na drzwiach, klej po znaczku na klapie i zadnych zmatowien, przebarwien itp. Lakier jest taki "suchy" wiec dobrze go umyc i wywoskowac w tym miejscu zeby znow byl sliski.

Link to comment
Share on other sites

  • Dystrybutor
odstawiłem ostatnio autko to mechanika który robił konserwacje. [...] zauważyłem że w niektórych miejscach sa plamy na lakierze i szybach właśnie z konserwacji a za bardzo nie wiem czym to zmyć

Jaki mechanik robił Ci "konserwację"? Czyżby sylikon został? ;)

 

Użyj benzyny ekstrakcyjnej jak piszą koledzy. Warstwy lakieru bezbarwnego nie ruszy. Kupisz ją w każdym sklepie z chemią. Ewentualnie możesz spróbować ze zmywaczami do sylikonów (w sklepach lakierniczych).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.