Skocz do zawartości

Collinite no. 915


GUCIO-59

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bez uszczypliwości Rysiu, ale brakuje Ci w takim razie jeszcze flagi lub PL-ki.... chociaz auto z tylu biało-czerwone :)

Tak, więc pielęgnuj autko wytrwale...

Nie takiej możliwości abym się uraził, bo jaki byłby sens. PL jest na polskich rejestracjach, a moje jest zarejestrowane w D więc nie rozumiem jaki by to miało sens, nie mieszkam w Chicago gdzie na każdym prawie aucie jest PL i orzeł nie raz na całej masce, a ja mieszkam w Bawarii... i mam nalepki forum.
GUCIO-59, Jaki przebieg obecnie?
57 tyś.
a ja zawsze jak widzialem 'rybke'' date=' myslalem ze wedkarz podrozuje autem ; )[/quote'] Teraz już wiesz :D

 

[ Dodano: 28 Sierpień 2011, 22:08 ]

Co byś na biąły lakier nie położył to i tak nie będzie róznicy w wyglądzie.
Czy aby na pewno... i czy tylko dla wyglądu gładzie się wosk?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Mam pytanie... Czy Coliinite 915 może być przechowywany w temperaturze około 20-25 stopni czy lepiej jak jest w lodówce? Czasami się spotykam z opisami w których jest właśnie mowa o przechowywaniu wosku w niższej temperaturze :o

 

Może ktoś wyjaśnić w jakim celu?

 

Dzięki pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

915 może być spokojnie przechowywane w temperaturze pokojowej.

 

W lodówce warto trzymać woski które z natury są miękkiej konsystencji, po wyjęciu z lodówki nie mamy paki tylko fajną konsystencje do pracy. Zapobiega to też wyparowywaniu olejków z wosku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Panowie jaki cleaner zastosować pod Coliinite 915? Auto to czarna perła. W tamtym roku była cała lakierowana. Nie chcę podchodzić do niej z polerką. Na początku myslałem pod 915 zastosować Poorboy's Black Hole, chodzi żeby oczyścić lakier, zamaskowac minimalne ryski i przygotowac pod 915, potem myslałem o Collinite no. 840 Sapphire Prewax ale ponoć "Celaner jest przeznaczony dla jasnych lakierów. Nie zalecamy stosowania na ciemnych powłokach." Dziwne że nie mają nic pod ciemny lakier

 

[ Dodano: 3 Kwiecień 2014, 18:48 ]

jaki potem quick detailer kupic na 915?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Duragloss PreCleaner jest szczególnie polecany w przypadku starszych, zmatowionych lakierów" taki jest jego opis a ja mam nowy lakier, faktycznie to optymalna opcja?

 

Nie biorę tego z nieba tylko tak robię pod colli, na nowym fabrycznie lakierze, czarnej perle. Zimę drugi sezon przeżył. Auto w maju kończy 3 rok a lakier nadal wygląda jak by z fabryki wyjechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mam takie pytanie drodzy forumowicze. otóż chcę właśnie użyć tego wosku do dwóch aut fabrycznie nowych. i tu moje pytanie ponieważ jestem zupełnie zielony w tym temacie (choć dużo czytałem forum i o tym wosku też) ale nigdzie nie znalazłem w jaki sposób woskować fabrycznie nowy samochód. czy ten wosk się nadaje jak przygotować karoserię ale tu moja prośba wytłumaczcie jak krowie na rowie jak to się zwykło mówić:)

dzięki z góry za wszelki rodzaj pomocy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz robić inspekcji/korekty pastą finiszową w razie mikro rysek - po prostu odtłuszczasz jak najlepiej powierzchnię do wosku.

 

O tym akurat dużo masz na forum - dobrym wyborem był by tu 4nano Scrub Neutral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy ktoś robił porównanie Colli 476 z Marque d Elegance? Zastanawiam się czy się przesiąść na ten droższy, pytanie tylko czy poprawa looku jest widoczna, czy jak z PB Blue i Red jedno jest wersja limitowaną drugiego? Auto szare, stan lakieru średni jak na detailera, ale jeszcze się poprawi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.