Skocz do zawartości

Kropelkowanie - zdjęcia i filmy forumowiczów


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Aplikacja troszeczkę gorsza od Zymolki, jakoś tak częściej trzeba było sięgać do słoiczka...pytanie czy to nie dlatego, że wzięta prosto z lodówki :?:

Ścieranie - bez problemu, nałożone zostały dwie warstwy w odstępie ok. 2h. Autko stało ok. 14h w garażu ok. 17 st. po czym troszeczkę podgrzane halogenami...poszło gładko, ale maska najwyraźniej nie została dość wygrzana, bo wczoraj w słoneczku wyszły malutkie hologramy ;)

Jak dla mnie to coś pomiędzy Carbonem a Glasurem. Zobaczymy jak długo posiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aplikacja troszeczkę gorsza od Zymolki, jakoś tak częściej trzeba było sięgać do słoiczka...pytanie czy to nie dlatego, że wzięta prosto z lodówki :?:

 

A ja mam odmienne odczucia. Jako posiadacz Glasura i Husarii, to na "+" tej drugiej jest wydajność (na sedana tylko kilka razy delikatnie zaglądałem do słoiczka :song:- Glasura jakoś idzie mi więcej ;)). No i genialna śliskość- lepiej niż Zymolek. Gdyby nie to, że Husaria w zapachu jest bardziej sztuczna niż amerykański wojownik, to... :evil: Przy Glasurze, to lwią część robi HDC- PA jest znowu bardziej "naturalna" na lakierze- takie inne szkiełko.

 

U mnie PA siedzi na razie dwa tygodnie, męczę ją robiąc setki km w deszczu a samochód się sam czyści :D (cały brud zlatuje na tył i tam są delikatne ślady po deszczu- nawet dolne partie są "czyste"- wcześniej czegoś takiego jakoś nie widziałem przy porządnych woskach). Posmarowałem sobie wannę 50:50 Shieldem i Husarią i już kilka "gorących kąpieli" zawodnicy wytrzymali. Tak więc- dobry stuff :)- jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pavlik,

ale Sjake radził żeby były większe przerwy w nakładaniu kolejnych warstw, minimum 12 h a po ostatniej 24 h i najlepiej 3 warstwy. Na jaki cleaner nakładałeś?

tukolarz,

na jaki cleaner nakładasz? Nakładałeś może na HDC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jaki cleaner nakładasz? Nakładałeś może na HDC?

 

Nakładałem na PA Esclate Lotion. HDC- tylko Zymolkami przykrywałem ;). Bawiłem się testowo Husarią na cleanerze SV CF Regular, i mam wrażenie, że jednak lepiej pozostać przy dedykowanym rowziązaniach :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zymol Glasur 2 tygodnie:

 

sam1586w.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Zymol titanium świeżo położony:

 

sam1612m.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

sam1615.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

a teraz zagadka :D :

co to takiego :o:mrgreen: ?

 

sam1669b.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

sam1667c.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis tam autoland nano .. wzielem bo nic nie uzywalem zreszta z zewnatrz jakos malo zawsze przejmowalem sie wygladalem plus zaczelem uzywac jana niezbednego do osuszania i kozak pare chwil i auto suche

 

 

6c6167c1b971c721med.jpg c02313b12ff8ff03med.jpg da13eeb265ef30a2med.jpg

 

zona mimo iz w 8 mc ciazy wosk docierala ze mna bardzo starannie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.