Skocz do zawartości

3m czy scholl


krzychu147

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Panowie nosze się w problemem. Otóż niedługo będę mieć do zrobienia pierwsze autko klienta. pacjentem będzie 206 z 98r z masakrycznie zaniedbanym lakierem. Jest to metalik a na tym lakierze nie widać nawet ziarna.... O milionach swirli nie wspominając, myte tylko na szczotach. Ostatnio zakupiłem sobie na próbę pasty scholla i nawet fajnie się nimi pracowało. Teraz przymierzam się do zakupu większej ilości środków polerskich, lecz właśnie nie wiem co wybrać. Myślałem nad zestawem 3m- zielony+żółty+ultrafina, lub jakiś komplet past z scholla np S02+s17+s40. Przyszłe projekty na pewno tez nie będą łatwe. Dlatego zależy mi na pastach, które poradzą sobie i obawiam się, czy zestaw 3m będzie na tyle agresywny żeby przyniósł oczekiwane rezultaty. Czekam na wasze opinie i pomoc. Pozdrawiam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chodzi o Peugeota 206, jednak pasty przeznaczone będą nie tylko na ten samochód.Chodzi mi po prostu o to czy np zestaw 3m poradzi sobie z zapuszczonym golfem 2 ktorego najprawdopodobniej tez będę miał w niedalekiej przyszłości do korekty. Chcę dobrze zainwestować tą kasę, aby potem nie żałować, dlatego pytam was o opinie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem po prostu pytam poniewaz gdy sam poleruje to powstają dosyć spore ilości białego pyłu na aucie, więc uzywam zbyt duzo pasty? jakie są wasze metody? tzn szczerze mówiąc nie rozumiem pojęcia "przejście". Ja na początku rozprowadzam pastę na przedkosci 600 potem stopniowo zwiekszam obroty przy krawędziach zwalniam. Jedno przejscie dotyczy przejechania w prawo i lewo w jednym miejscu danego panelu tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz spróbować tych past http://www.gakra.pl/kochchemie.php?id=6 ostatnio testowałem i zrobiły na mnie pozytywne wrażenie, poza tym one nic nie maskują , nie zawierają sylikonu, a najmocniejsza z nich jest naprawdę ostra, czasami niestety zbyt szybko się wypracowują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz spróbować tych past http://www.gakra.pl/kochchemie.php?id=6 ostatnio testowałem i zrobiły na mnie pozytywne wrażenie, poza tym one nic nie maskują , nie zawierają sylikonu, a najmocniejsza z nich jest naprawdę ostra, czasami niestety zbyt szybko się wypracowują

 

dzięki malkolm, ale wolał bym zainwestować w coś sprawdzonego, ponieważ nie ma tyle kasy, żeby pozwalać sobie za zakup past kilku różnych firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.