Skocz do zawartości

czarna felga


Gość game

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Jeśli myjesz felgi rękawica z mikrofibry to delikatniejsza będzie tylko wełniana. Szczotki zazwyczaj są twardsze więc pozostaje Ci regularne mycie rękawicą i dbanie o to by ich nie 'zapuścić'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

No na zdjęciu też nie wygląda jak proszek (chociaż są felgi malowane proszkowo które wyglądają jak zwykły lakier, ale swoje kosztują) .Jeśli to zwykły lakier i używasz auta na codzień...to wspólczuje ;) Jedyne co to DOBRE zabezpieczenie i częste mycie bezdotykowe , inaczej felgi zaraz będa szare.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieciekawie :roll:

czy proszek - nie wiem, kupiłem już po lakierowaniu, sprzedawca mówił, że były w piecu, czy ma to związek jakiś musicie sami powiedzieć. Podejrzewam, że było to robione niskim kosztem (wręcz jestem na 80% pewien).

 

Myłem je ręcznie dopiero 3-4 razy a już widać na nich ślady, chyba więc jakaś chemia i karcher muszą wystarczyć, choć kolejna sprawa to jak i czym je wytrzeć żeby też nie porysować. Gdy krople na nich zaschną wygląda to tragicznie.

 

Zdjęcia, które załączyłem nie pokazuję rysek lecz ogólnie lakier, wtedy były świeżo po lakierowaniu jeszcze bez rysek.

 

matherr nie pozostaje Ci nic innego jak za wszelką cenę myć je bezdotykowo ;) Ryski pojawiają się dosłownie od wszystkiego :/

 

może CQ? Sam się nad tym zastanawiam. tylko trzeba je doprowadzić do porządku :(

 

To jest fakt, mam wrażenie, że wystarczy je brudnym palcem dotknąć żeby zrobić rysę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.