Skocz do zawartości

Powertec PT 88003


GOLAS30

Rekomendowane odpowiedzi

co sadzicie o tej maszynie? Milem ja w erkach i powiem ze wyglada dosc solidnie i niezle wywazona. Powertec pt 88003.

 

Dane techniczne:

 

gwint mocowania: M14

obroty: 600-3000 rpm

waga: ok 3 kg

napięcie zasilania:220 V ~50 Hz

pobór mocy: 1200W

średnica nakładki: 180 mm

całkowita długość: 470 mm

Wg danych technicznych spelnia wymagania co do zakresu regulacji obrotowi zaznaczam ze maszyna zrobi kilka aut w ciagu roku wiec nie chce wydawac fortuny na maszyne.

 

Dodam ze jest do wziecia za smiech pieniadze a przynajmniej prawie 80zl taniej niz widze w necie.

 

[ Dodano: 20 Październik 2010, 16:41 ]

Widze ze totalna cisza... Nie jest to mercedes wsrod maszym ale chyba sie na nia skusze :)

388_1.jpg.01568f7de39bf4ce57240a46efb04d36.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada jak moj eurotec... pewnie jest dokladnie tym samym.. moj eurotec kosztowal gorsze ale 1200w jest tylko na etykiecie, brak utrzymywania stalych obrotow (nie wiem jak to fachowo nazwac) irytuje niesamowiecie do tego u mnie tez pisalo 3kg a wazy okolo 4kg...

 

zasadniczo cos tam sie daje zrobic, ale trzeba uwazac bo brak utrzymywania stalych obrotow przy roznej sile nacisku jest irytujacy i straszliwie przeszkadza w pracy - na sporadyczna korekte na wlasny uzytek uwazam ze jeszcze da rade - raczej na twardym lakierze bo jest nieprzewidywalna.

 

P.S.

Ja uzylem 2x i jakos dalem rade ale jezeli mialbym teraz wybierac omijalbym takie wynalazki szerokim lukiem - oczywiscie przy zalozeniu ze jest to to samo co eurotec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak utrzymywania stalych obrotow (nie wiem jak to fachowo nazwac)

to elektroniczna stabilizacja obrotów :)

maszyny bez tego są na prawdę ciężkie w pracy, a jeśli ktoś użyje już czegoś typu makita czy hitachi, nie będzie chciał wracać do takiego rozwiązania. poza tym większość maszyn bez stabilizacji jest słaba w dolnym zakresie obrotów, nie można normalnie pracować do mniej więcej 1500 obrotów(czyli w tym zakresie, który jest nam najbardziej potrzeby), a często nawet przy wyższych można mocnym dociskiem taką maszynę zablokować.

Moim zdaniem to jest rozwiązanie tylko do bardzo, bardzo sporadycznej pracy, a i to raczej z miękkimi gąbkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.