Skocz do zawartości

Nalot , brak błysku - listwy grupa -VW


Fascynat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Spróbuj autosolem ręcznie na aplikatorze z bawełny. Wypracuj ile się da, odczekaj kilka minut i zetrzyj mikrofibrą. Ewentualnie powtórz drugi raz. To zacieki od mycia zbyt mocną chemią, która dodatkowo przyschnęła.

 

Ta listwa to nie żaden plastik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

autosol do metalu też niewiele pomógł, próby na szmatce ręcznie i na twardej gąbce na wysokich obrotach, efekt podobny jak po fg500 czyli coś tam zeszło, ale zostało 85%

 

Chwile wczesniej pisalem o tym samym problemie w moim temacie. Mialem ten sam problem, A6 C6. Dzisiaj udalo mi sie to usunac, schodzi bez problemu, uzylem nieco twardszej MF oraz pasty renowacyjnej do lakieru AutoGlym. Nie mialem czasu ogarnac calosci ale zrobilem probe i schodzi dobrze pozostawiajac idalny blask.

 

Pozdr

 

warto spróbować jeszcze autoglym'em ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dajcie sobie spokuj z tym Sonaxem , (polecający tak samo - nie wciskajcie ludzią ciemnoty)... :!:

 

Za przeproszeniem o kant du.. potłuc te super cudo..

Jakiś czas temu dzwoniłem na oficjalną infolinie Sonaxa , przedstawiłem i opisałem dogłębnie problem listew grupy VW-Audi..

Otrzymałem informacje ze środek jak najbardziej do tego i sobie poradzi bez "mydła"

 

Efekt ? - Brak Efektu...

 

Jakiś czas temu wymieniłem wszystkie listwy na nowe..

Zabezpieczam je SV Onyx i problem niewystępuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.