Skocz do zawartości

Jakie odplamiacze na start?


Gość spartaccus

Rekomendowane odpowiedzi

witam, zaproponowano mi następujące odplamiacze na start:

 

SR105 SPOTAWAY Odplamiacz (plamy zwierzęce, spożywcze)

Zastosowanie: Usuwa plamy i zapachy pochodzenia zwierzęcego, rozlane napoje, sok z jagód, krew, kawa, soki owocowe, cola, kosmetyki, produkty mleczne, trawa, sosy, keczup, musztarda, olej, plamy zwierzęce, sos spaghetti, herbata, uryna, wymiociny i wino.

Cena: 44,00zł/ netto-1l

 

 

SR201 MEGAGEL; rozpuszczalnikowy środek do czyszczenia

Zastosowanie: Rozpuszczalnikowy środek do czyszczenia wykładzin. Produkt do zastosowań profesjonalnych.

Cena:46,00zł/ netto-500ml

 

SR203 HARD SPOTTER; Odplamiacz (farba, olej, tłuszcz)

Zastosowanie: Usuwa uporczywe plamy podatne na rozpuszczalniki, miedzy innymi farbę, olej i smar. Skuteczny również w usuwaniu gumy do żucia, smoły, asfaltu, wosku, pasty do butów. Może być stosowany na wszystkich wykładzinach i tapicerkach.

Cena:44,00zł/ netto-750ml

 

Wiem że plamy mogą być różnego pochodzenia ale czy taki zestaw można użnać za startowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Na początek spokojnie wystarczy Ci karcher rm769 sam go długo stosuje i jestem zadowolony, dokupiłem do tego jeszcze Tersus sr201 megagel i nie było jeszcze plamy której nie udało mi sie usunąć, a piore sporo, chwila zabawy i nawet mocno wklejona guma do żucia znika bez śladu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Nie żebym chciał dostać złotą łopatę za odkopanie starego tematu. Ale skoro taki jest to tutaj pytam. Czy jest jakiś uniwersalny odplamiacz, tak aby nie kupować 4 różnych na różne plamy. Używam od czasu do czasu z MERID'y ale i on wymięknie. Ktoś mi wspominał o TERSUS SR105 i 107 ale one chyba są do konkretnych plam a nie jakieś uniwersalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.