Skocz do zawartości

Bmw 328i Avus Blau


Sucre

Rekomendowane odpowiedzi

Używałem pomarańczowego pada firmy ABW i również ich czarnego waflowego do wykończenia, ile pracowałem nad lakierem :o całość zajeła mi 3 dni z tym że po w pierwszych dwóch dniach po 6-7 godz a w 3 dniu 3 godzinki. Na samochód wrzuciłem HDC i Carbona ale nie miałem czasu zrobić fotek :/ Jak pójdzie druga warstwa to pochwale się zdjęciami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam, porcja zdjęć z ostatniego grubego pucowania przed zimą. Na samochód poszło dodo juice lime prime maszynowo i jedna warstwa colli 476, druga pójdzie w przyszły weekend. Dla tych którzy uważają ze woskiej za 70zł nie można osiągnąć ładnego efektu napiszę, jak dla mnie połączenie ddlp+476 sprawdza się świetnie.

 

imgp2496.jpg

imgp2497.jpg

imgp2498.jpg

imgp2502.jpg

imgp2505.jpg

imgp2466.jpg

imgp2470.jpg

imgp2472.jpg

imgp2474.jpg

imgp2476j.jpg

imgp2491.jpg

imgp2500.jpg

imgp2488.jpg

imgp2489.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy o to pytają..prawdziwy carbon. Przód w dół nie pójdzie ani milimetr. Zobacz sobie zdjęcia z poprzednich stron jak był gwincie, niby ładnie ale nie dało się jeździć, teraz siedzą oryginalne amory i springi 40/20. Wygoda nieporównywalna a że gorzej wygląda...jak dla mnie ważniejsze jest żeby buda nie dostawała po dupie a jak słyszę skrzypiące plastiki we wnętrzu to mnie krew zalewa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy o to pytają..prawdziwy carbon. Przód w dół nie pójdzie ani milimetr. Zobacz sobie zdjęcia z poprzednich stron jak był gwincie, niby ładnie ale nie dało się jeździć, teraz siedzą oryginalne amory i springi 40/20. Wygoda nieporównywalna a że gorzej wygląda...jak dla mnie ważniejsze jest żeby buda nie dostawała po dupie a jak słyszę skrzypiące plastiki we wnętrzu to mnie krew zalewa.

myslałem ze dalej jest na gwincie dlatego napisałem zeby to wyregulować. jeżeli jest na normalnych amorach to nie ma o czym mówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.