Skocz do zawartości

Porter Cable 7424XP


Roko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Zastanów się przed zakupem jak często maszyny będziesz używał. Bo jeśli w jakimś zakładzie polerskim to z Das6 daj sobie spokój, jest to tandetny z wykonania sprzęt, raczej długo nie pochodzi. Sam taki kupiłem i nie mogłem uwierzyć w jakość wykonania a'la tesco....

 

Sam jestem ciekaw, czy Mag's i PC są lepiej wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aro_77, to jest tylko moja opinia. Wiem, że nie ma sensu porównywać Das6 do Makity, bo to podwójna różnica ceny. Myślisz, że nasz forumowy dystrybutor sprzedaje podróbki? Nie wydaje mi się :)

Wg. mnie jak za 400 zł to jest badziewiasto wykonana, a cena jest zawyżona ze względy na kiepską dostępność tego typu produktów na rynku...Każda następna kosztuje już 1000....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoja sprowadzalem z UK i wychodzi troszke taniej ale taka jest cena tej maszyny - porownac ja mozna tylko z PC, Megsem i paroma innymi odmianami pod roznymi nazwami - pewne edycje wogole sie od siebie nie roznia. Porownywac z makita nie ma zadnego sensu bo to sa 2 rozne urzadzenia - i cena nie ma nic do rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, każdy wypowiada własną opinię... Na tym to polega. Nie mam zamiaru się z nikim spierać. Moim zdaniem Das6 jest kiepsko wykonana i tyle - począwszy od pracy urządzenia przez jakość elementów i skończywszy na cyferkach na pokrętle do regulacji obrotów, które się zmazują. To jest tylko moja opinia, jak komuś nie pasuje może to zachować dla siebie :)

 

Pyta się gość o polerkę, akurat taką mam to opisuje swoje wrażenia. Akurat nie jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.