Jump to content

K2 Bono Black - czernidło do opon, uszczelek i plastików


Camel-

Recommended Posts

Cześć

 

Kumpel ma Peżota 405 i patrząc na mnie bacznie chce dopieszczać swoje auto. Oczywiście z moją nie małą pomocą (wypraliśmy wnętrze, wszystkie detale na zewnątrz wyczyszczone APC itd). Przyszedł czas na poczernienie plastików, opon itp. Powiem szczerze, że K2 Bono Black (kosztuje ok. 10zł) to istna BEZNADZIEJA. Nie będę wrzucał zdjęcia, bo nie ma żadnej różnicy - no chyba, że oprócz takiej, że się bardzo maże i powstają smugi zamiast czarnej/tłustej warstwy. Na oponach w ogóle nie zdaje rezultatu. Poza tym jest czarne i po zaschnięciu bardzo ciężkie do usunięcia z lakieru.

Nie dajcie się nabrać - lepiej kupić jakiś natłuszczać w płynie, czyli coś do opon np. od 4Car - bardzo tania seria kosmetyków i akcesoriów, ale za tę cenę bardzo w porządku.

Link to comment
Share on other sites

Stosowałem kiedyś autolandu czernidło do opon też tłuste i brud szybko łapie ale trwałe jakoś po deszczu było i dopiero po paru myciach APC zeszło. Czy ktoś miał jeszcze jakieś takie przygody?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Również odradzam ten produkt , kupiłem kiedyś na test i po użyciu na początku opona była czarna po 5 minutach już była bardziej siwa niż czarna , no i to co reszta powiada lekko pójdzie na lakier to zmaz jak zostanie na dłużej , to ciężko się go pozbyć ;(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 8 years later...

Dzisiaj również i ja miałem nieprzyjemność przetestować "szarzydło" K2 bono. Na plastiku efekt przyciemnienia widać przez kilka minut, później jest dokładnie jak przed zastosowaniem. Na oponie po chwili jest szarzej niż bez tego. Ogólnie pieniądze (na szczęście niewielkie) wyrzucone w błoto, bo nie ma absolutnie żadnego pozytywnego efektu.

Link to comment
Share on other sites

Skoro google podaje mi ten temat jako 1wszy o tym produkcie, to myślę, że warto odświeżyć go nowym wpisem, by każdy zainteresowany jego zakupem wiedział, że mimo upływu kilku ładnych lat, nadal K2 bono pozostaje w niezmiennej formie i nadal nie warto na niego wydawać złamanego grosza.

  • Lubię to 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.