Administrator Evo Posted August 21, 2010 Administrator Report Posted August 21, 2010 Dostałem od siostry środek do czyszczenia dywanów i innych tapicerek, nazywa się to Textra,chyba niemiecki środek. Ktoś coś o tym słyszał albo miał do czynienia ?
kanar Posted August 21, 2010 Report Posted August 21, 2010 Nigdy nie słyszałem ale to nie znaczy, że jest zły może być wręcz przeciwnie Z ciekawości wklej foto etykiety z opisem produktu jesli masz taką możliwość oczywiście.
Administrator Evo Posted August 22, 2010 Author Administrator Report Posted August 22, 2010 Tutaj foto z etykietą, za wiele to na niej nie ma... http://img412.imageshack.us/img412/4928/igp3484.jpg http://img833.imageshack.us/img833/404/igp3485.jpg
kanar Posted August 22, 2010 Report Posted August 22, 2010 No za wiele nie ma z opisu wynika, że to produkt do czyszczenia maszynowego i prawdopodobnie dość mocny bo przestrzegają przed destabliziacją kolorów. Do dywaników może być jak znalazł.
Administrator Evo Posted August 22, 2010 Author Administrator Report Posted August 22, 2010 TRoche dziwne stężenie podają : 100-250 ml na 10 litrów.
aro_77 Posted August 22, 2010 Report Posted August 22, 2010 Ja mialem taki płyn do mojego odkurzacza pioracego moulinex - dywany ladnie pral, w aucie nie sprawdzalem bo juz go nie ma.
timur Posted August 23, 2010 Report Posted August 23, 2010 TRoche dziwne stężenie podają : 100-250 ml na 10 litrów. wg. mnie porównujac inne płyny np.tenziego do prania ekstrakcyjnego wykładzin tapicerek textil-ex 100-400ml/10 litrów wody -wiec stezenie porównywalne TEXTRA jest srodkiem przewidzianym do prania maszynowego wiec opisane 10 litrów przewidziane jest na zbiorniki do ekstraktorów(srednio 8-10 litrów)
Administrator Evo Posted August 23, 2010 Author Administrator Report Posted August 23, 2010 Fajnie, dzięki za odpowiedź. Czyli dla mnie troche nieprzydatny środek
mutra Posted August 23, 2010 Report Posted August 23, 2010 jeżeli nie masz odkurzacza piorącego to faktycznie
Administrator Evo Posted August 23, 2010 Author Administrator Report Posted August 23, 2010 No nie mam. Jak ktoś by chciał i pokryje przesyłke to moge komuś to oddać.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now