Skocz do zawartości

Polerka nowego lakieru


Gość makas1982

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy mam takie pytanie Mam sharana kolor ciemno niebieski,chce go sobie odswierzyc z zewnatrz czyli nowy lakier i oczywiscie szlifowanie na glaciutko i polerka

prosze o pomoc jakich produktow uzyc dodam ze chcialbym cos dobrego zalezy mi na efekcie czyli pasty wosk itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jakim celu chcesz go malowac? nie da sie obecnego lakieru odratowac? wstaw jakies zdjecia dobre, może lepiej fundusze zamiast na lakier przeznaczyc na renowacje obecnego?

lakier i baze mam za darmo tylko troche pracy mnie to kosztuje jestem lakiernikiem a chce efekt rewelacyjny zawsze nowy lakier to nowy uzywalem ruznych produktow ale jedynie co mi pasuje to 3m caly zestaw moze ktos mi by napisal jakis inny to bym sprubowal i oczywiscie jaki wosk uzyc????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w jakim celu chcesz go malowac? nie da sie obecnego lakieru odratowac? wstaw jakies zdjecia dobre, może lepiej fundusze zamiast na lakier przeznaczyc na renowacje obecnego?

lakier i baze mam za darmo tylko troche pracy mnie to kosztuje jestem lakiernikiem a chce efekt rewelacyjny zawsze nowy lakier to nowy uzywalem ruznych produktow ale jedynie co mi pasuje to 3m caly zestaw moze ktos mi by napisal jakis inny to bym sprubowal i oczywiscie jaki wosk uzyc???? auto ma kilka wgniotow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie można uzyskać również super efekt bez użycia aż tak kosztownych wosków :) i mieć przy tym auto pokazowe :) jeżeli to ma być auto pokazowe firmy,która się zajmuje detailingiem to wg mnie chyba najlepiej by było zrobić ją produktami,które będą używane do tego celu :) a takie woski jak Divine sobie darować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja proponowałbym koledzę jeśli mieszkasz w anglii to produkty firmy Glare ;)) super produkty, niesamowite efekty, są o wiele tańsze niż wosk carnauba, a nie są oparte na woskach, silikonach, akrylacz, lecz na krzemianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieniadze nie graja roli
Zymol Solaris :)

 

a tak na poważnie - albo idz w jakis standardowy zestaw Swisswax (Cleaner fluid + ludzie rekomendują Onyx, Saphir, Concorso/Best of Show) albo Zymola (HD Cleanse + odpowiednio Carbon, Glasur, Concourse) albo z innej beczki mogę śmiało polecić Zestawienie Clearkote Yellow Moose Wax jako odzywka + wosk np. Victoria's Concourse albo... Meguiars #26 Yellow Paste Wasx - na moich czerwieniach extra wyglądają, ewentualnie Lusso Revitalizing Cream + Lusso Oro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.