Jump to content

Rękaw ochronny na rurę odkurzacza


Recommended Posts

Cześć, zauważyłem słaby punkt podczas odkurzania wnętrza samochodu. Rury w odkurzaczach są różne, jedne są z miękkiego, gumowanego plastiku, a inne są dość twarde i serce mnie boli jak ta rura nie raz szoruje gdzieś po progu, czy zderzaku przy odkurzaniu bagażnika. Myślę, że posiadanie takiego sprzętu również wpłynęłoby pozytywnie na doświadczenie usługi przez klienta.
Odpytałem na szybko internet ale nie widzę zbyt wielu dostępnych rozwiązań. Macie coś takiego, korzystacie? Gdzie to można zamówić na jakieś metry czy segmenty?

Link to comment
Share on other sites

Mam ten problem przy dużym parkside i trzeba uważać. Pewnie najprędzej coś takiego uszyjesz tylko pytanie z czego żeby nie usztywniło za bardzo węża.

Link to comment
Share on other sites

Dobre pytanie, jaki materiał. Do tego dobrze byłoby mieć możliwość to ściągnąć i przeprać od czasu do czasu, ten wąż jednak zawsze będzie się walał po podłodze.

Link to comment
Share on other sites

Myślę, że w domowych warunkach od biedy gruba taśma izolacyjna zrobiłaby robotę. Natomiast jeśli potrzebujesz tego do studia, to ja bym kupił po prostu kawałek czarnego materiału i wrzucił gąbkę do środka, a następnie zszył. Możesz też przykleić gąbkę na klej tapicerski do materiału

Link to comment
Share on other sites

tez by mi sie take cos przydało, a ze potrzeba matką wynalazkow, to wymyslilem  ;-) do krawcowej, kawal grubszego miekkiego materialu 3mX20cm, zszyc-nasunac na wąz , koncowki trytyką- finito😜

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.