Skocz do zawartości

Iron Dirt Remover


e36ace

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Iron Dirt Remover

Enzo Coatings Iron Dirt Remover jest lekko żelowym płynem do usuwania cząsteczek metalicznych z lakierowanych elementów karoserii oraz felg.
 

Iron to jeden z naszych bestsellerów jednak wiem że do wielu ludzi nie udało się dotrzeć z tym produktem dlatego chciałbym otworzyć tutaj dyskusję na ten temat.
Z kilkuletnich obserwacji wynika że klienci (studia) które zdecydowały się przetestować ten produkt zostali z nami.
Wysoka skuteczność produktu, zapach tioglikolanu przełamany słodkim akcentem uprzyjemnia pracę, Żelowa konsystencja wydłuża czas pracy produktu na powierzchni, do usuwania cząstek metalicznych z lakieru produkt można rozrobić z wodą 50:50 i wtedy cena jednostkowa staje się bardzo przyjemna.
Zapraszam do dyskusji.

330819448_707308667755224_8883683244948968751_n.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadła duża bańka Irona od Ezno Coatings @e36ace, więc musiałem przetestować. 

Felgi wstępnie umyte, więc przechodzimy do spryskania koła. 

IMG_6002.JPEG.660c784b9ecf88cd055842a4cb7f26af.JPEG

Widać, że zaczyna działać: 

IMG_6004.JPEG.6587c5223acfff81f2c4db35c2614f2b.JPEGIMG_6007.JPEG.1e654e29ca8c345b68511fe26e06f66b.JPEG

Wjeżdżam z pędzelkiem i szczotką. Szybkie wypłukanie i felga czysta.

Zrobiłem 4 koła, przeszedłem na lakier i użyłem go jako poślizg do ręcznika glinkowego. 

Fajna gęsta konsystencja, nie spływa, długo siedzi na powierzchni czyszczonej, zapach w ogóle nie uciążliwy. Mam 5l banieczkę, więc będę się bawić w tym sezonie 🙂

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dla mnie ten Iron cena/jakość to must have
Używam go od kilku lat. Próbowałem kilku innych, ale zawsze wracałem do niego. Jedynie Tuga na felgi, ze względu na inhibitory jest nieodłącznym duetem w tej kombinacji ironów.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.