Skocz do zawartości

Dla studia - Notes na klientów (darmowy)


Autonova

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem. 

Podobno za darmo to uczciwa cena. 

Dla tych z Was, którzy prowadzą swoje mniejsze lub większe studia i zapisuję klientów "w zeszycie z Dino" (nie mylić ze sprzedawaniem "na zeszyt") mamy ... grube i konkretne notatniki do zapisywania terminów i klientów.

Co trzeba zrobić, aby dostać taki za darmo? 

1.  Zamówić sobie na stronie do końca stycznia 2024 

Ilość darmowych notatników jest ograniczona (ilość jest tajna), dlatego zastrzegamy sobie prawo wysłania ich tylko do realnie prowadzonych działalności gospodarczych, a nie do łowców gadżetów ( Pani Krysia sprawdzi w CIDG  po NIPie ;). 

Jeśli ktoś chce dostać taki notes, aby sobie w nim pograć w kółko i krzyżyk, zapisać przepis na sernik, prowadzić pamiętnik lub notować pomysły na to jak przejąć kontrolę nad światem (pozdrowienia dla fanów Pinkiego i Mózga) ... następnym razem 😉

 

 

 

 

 

 

 

notesx1.JPG

notesx3.JPG

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@marcineke mam dla Ciebie propozycje 😄 Zaprojektuj taki notes i rozdaj go zupełnie za darmo pokrywając wszystkie koszty 🙂 

W mojej opinii notes przygotowany przez firme @Autonova jest naprawdę fajny bo ktoś jednak pomyślał aby zapełnić go liniami i godzinami ale widać za darmo niekiedy bywa i za drogo dla niektórych 😄 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.02.2024 o 13:59, marcineke napisał(a):

*

Marcin, wielkie dzięki za opinię. Szanuję. 

Realnie każdy, nawet najlepszy notatnik to za mało. Polecam serdecznie sprawdzenie aplikacji w której można planować pracę studia i zapisywać klientów https://autonova.com/pl/biz

Piona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.