Skocz do zawartości

Cleantle - Glossify


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Glossify to zaawansowany produkt na bazie polimerów i polisiloksanów, który mocno
przyciemnia i nabłyszcza lakier nadając mu niebywałej głębi i szklistości.
Dodatkowo świetnie maskuje mikro-rysy i nadaje śliskości dając niesamowity efekt
wizualny. Tworzy na lakierze powłokę hydrofobową, która zapobiega nadmiernemu
przywieraniu zabrudzeń.
Może być aplikowany zarówno na suchy jak i mokry lakier. Z powodzeniem użyjesz
go także na felgach oraz plastikowych elementach karoserii. Produkt może być
stosowany jako samodzielna ochrona lakieru oraz jako dodatkowa warstwa na
wcześniej zaaplikowany wosk lub powłokę.

Dostępny w sprzedaży od 26.01.2024!


Ceny:

500ml - 45,99 zł

1l - 75,99 zł

5l -  199,99 zł


Cechy produktu:
● łatwa aplikacja
● nie pozostawia smug i mazów
● tworzy trwałą powłokę hydrofobową i antystatyczną
● nadaje śliskości lakierowi
● przyciemnia lakier i maskuje mikro rysy
● chroni przed promieniowaniem UV i blaknięciem lakieru
● samodzielna ochrona lakieru
● idealny do przedłużania żywotności woskom i sealantom
● może być aplikowany na folię PPF i winylową oraz elementy plastikowe
● bardzo wydajny
● brak piktogramów
● zapach męskich perfum



Sposób użycia:
1. Wstrząśnij lekko przed użyciem.
2. Rozpyl produkt na mikrofibrę lub suchy/mokry lakier.
3. Wypoleruj produkt do sucha.
4. W przypadku nadmiaru, dotrzyj mikrofibrą lub poczekaj aż produkt odparuje.

 

Glossify05l.jpg.da0d9b2de5ddc9578dce168c792b6b5d.jpg

 

 

IMG-20230926-WA0007(1).jpg

IMG-20230926-WA0001.jpg

  • Lubię to 7
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@belzebiasz nie deklarujemy konkretnych liczb, dużo zależy od powierzchni, warunków atmosferycznych i przebiegów ale jest to typ trwalszych produktów niż qdki, za to mniej trwały niż Ceramic Booster.   Glossify to konkurent wysokiej półki cenowej jeśli chodzi o detailery do lakieru tylko my zrobilismy mocno konkurencyjna cenę  🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam tę tabelkę z FB i sam nie wiem co wybrać 😄 Serce mówi bierz Glossify, rozum mówi "masz w domu szare, grafitowe metaliki szklistość to jest to, wybieraj EasyOne" 🤣 Poza tym lubię po każdym myciu czymś psiknąć. 

Czy przy takich mocnych właściwościach przyciemniających jakie prezentowaliście na zdjęciach wyżej Glossify nie sprawia trudności w aplikacji? Nie zostają ciemne place/mazy w miejscach psiknięcia (dużej koncentracji produktu po rozpyleniu)? Pytam z ciekawości, bo sporo było takich nasterydowanych QDków a potem ich historie kończyły się mazami, problemami przy cieplejszej temperaturze, różnymi metodami aplikacji które nie były zdecydowanie "quick" itd. Oczywiście nie mówię o aplikacji w pełnym słońcu, ale bywały "QDki" które sprawiały problemy w dotarciu przy 20 stopniach w cieniu.

423247649_705526215030304_3369025110078623916_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@luk45z Glossify nie jest QDkiem. Jednak nie sprawia problemów w aplikacji. Tak jak Ceramic Booster póki nie nawalisz tony towaru to nie ma problemu. Rozprowadzasz produkt fibrą i drugą docierasz i jest super. Niestety często użytkownicy narzekają na aplikację różnych produktów ale za dużo towaru dają - więcej wcale nie znaczy lepiej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co polerować skoro jest Glossify 🤣

Miejsce testowe to lakierowany front szafki, mocno zajechany od przecierania go "ścierą kuchenną", miejscami pod latarką widoczne ma nawet przepiękne hologramy prawdopodobnie od jakiegoś mleczka do czyszczenia kuchni.

Zrzut ekranu 2024-02-1 o 13.42.14.jpg

Przy sprawdzaniu w półcieniu natomiast chamsko psiknięty na powierzchnię i roztarty mikrofibrą nie zostawia żadnych mazów, ciemniejszych placów, równiutko się rozkłada i nadmiar odparowuje. Pora na testy na lakierze samochodu 🙂

Zrzut ekranu 2024-02-1 o 13.44.48.jpg

Hydro ma bardzo ładne - Glossify oczywiście po prawej stronie 50/50:

Zrzutekranu2024-02-1o13_59_20.jpg.f4358ecff58ec2e39fb67d4b970a6da8.jpg

@Cleantle czy coś się zmieniło w podejściu do Waszych zapachów? EasyOne i Glossify to chyba pierwsze produkty które tak intensywnie pachną. Nie, że narzekam, to w sumie nawet fajnie, że produkt którego używa się na zewnątrz auta pachnie trochę mocniej 🙂 

Może nie są to najlepsze zdjęcia, ale cośtam widać, autofokus głupieje dość mocno niestety. Produkt po "domowym" teście zapowiada się bardzo bardzo dobrze 🙂 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@luk45z dzięki za pierwszą relacje. Jesli chodzi o zapachy to sa produkty ktore moga pachniec mocniej i sa takei ktore nie powinny bo ich rozpylamy duzo np. Piana, tfr i inne myjace. Plus dla profesjonalistów którzy z tym obcuja po 8h dziennie lepiej nie dawac zbyt intensywnego zapachu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również doceniam delikatny zapach APC, Interior QD i Leather Cleanera 😉 Chociaż nie obcuję z nimi po 8h, ale bywają produkty że aż głowa boli przy ich używaniu od nadmiaru zapachu. Sorki, że wstępna relacja na szafkach kuchennych, gdyby pogoda była lepsza to pewnie na samochodzie coś bym podziałał ale narazie ciężko 😞 

Moim pierwszym wrażeniem z pierwszego obcowania z dwoma produktami jest to, że Easy jest bardziej takim produktem do bieżącej pielęgnacji, na szybkie akcje by dodać śliskości i hydro, natomiast Glossify jest po to, żeby zrobić wrażenie jak się fura błyszczy przed somsiadem 😄 Oba fajne i w temperaturze pokojowej wydają się bezproblemowe w użyciu, zwłaszcza Easy który chyba szybciej odparowywał. Przy stosowaniu na mokro obu produktów również zero problemów. Jeśli nie będą tak mocno łapać brudu/waterspotów jak Ceramic Booster to rewelacja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę niejasno napisałem 😄 Ceramic booster w porównaniu do produktów konkurencji łapie ich bardzo mało, ma też świetne samooczyszczanie. Licze że nowe produkty też będą miały tą właściwość 😉 
Przykładowo mam teraz Ceramic QD z Gyeona psiknięty na dogorywającym Cancoacie i po jednym deszczu i odstaniu auta z takimi kroplami przez 1 dzień już są ślady…

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę miałem możliwość pierwszy raz używać Glossify, zrobił na mnie mega pozytywne wrażenie, pracuje się nim jak zwykłym QD, rozprowadzenie, dotarcie i po sprawie. Produkt daje na srebrnym super look, lakier jest śliski. A co mnie zaskoczyło, na prawdę maskuje rysy, np. na ramkach piano black. @Cleantle bardzo dobra robota, zrobiliście super produkt 🙂 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę miałem możliwość pierwszy raz używać Glossify, zrobił na mnie mega pozytywne wrażenie, pracuje się nim jak zwykłym QD, rozprowadzenie, dotarcie i po sprawie. Produkt daje na srebrnym super look, lakier jest śliski. A co mnie zaskoczyło, na prawdę maskuje rysy, np. na ramkach piano black. @Cleantle bardzo dobra robota, zrobiliście super produkt  

@Cleantle macie może jakieś testerki Glossify?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Położyłem Glossify już na kilka aut (na lakier bez zabezpieczenia i bez szczególnego super przygotowania) i mam przemyślenia. Po pierwsze - po położeniu lakier jest turbo śliski 🙂 Po drugie im mniej towaru tym lepiej. Na pierwszy raz przyjąłem trochę lekkomyślnie taktykę "4 strzały na maskę i jakoś to będzie" - no przy 5 stopniach na zewnątrz nie było 😛 Trzeba było się trochę nadocierać. Wypracowałem sobie technikę, że jeden strzał z atomizera w fibrę (a nie lakier) starcza spokojnie by rozprowadzić go na dwa elementy samochodu. Przy takiej ilości dotarcie drugą fibrą jest bardzo szybkie. Po trzecie - super kąt kropel, mega kształtne. Ogólnie look, głębia jest super, ale z ilością nie ma co przesadzać, przynajmniej narazie przy niższych temperaturach. 

 

IMG_0141.jpeg

IMG_0147.jpeg

IMG_0157.jpeg

IMG_0160.jpeg

IMG_0165.jpeg

  • Lubię to 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie myśleliście żeby się ogłaszać na niemieckim ebayu albo ogarnać tam dystrybutora na niemcy ? Ciężko jest dostać wasze produkty u zachodnich sąsiadów a zamawianie  z mrcleaner i płacenie 150 zł za wysyłke jest bezsensu a z chęcią bym ogarnał większe zamówienie waszych produktów bo ADBL średnio mi pasuje a jest go pełno na takim waschguru.de 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.