Skocz do zawartości

Dechroming - problemy fuszerka


jaguarxjr650

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dałem okleić chromowane części w Jaguarze i nie znam się ale chyba odwalili fuszerkę. Studio ma dobre opinie ale moje auto - jestem rozczarowany. Pod folią np na grillu jest parę miejsc gdzie są ziarenka piasku, na listwach okiennych też się takie miejsca znajdą. Fiat pod lusterkami nie wyciera tylko wyszarpsna. Koło grila zarysowany lakier nożykiem. Co robić ? Dzisiaj jadę na 11 gadać z nimi

 

Nie znam się,ale wygląda niechlujnie. Przed świętami było to robione. Powiedziałem że parę rzeczy mi się nie podoba i dzisiaj mam jechać do nich. Nawet ochoty nie mam. Dach jest jako tako zrobiony ale też widać miejsca od rakli. 

Screenshot_2023-12-27-08-12-13-568_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-27-08-12-09-347_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-27-08-12-02-534_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-27-08-11-57-854_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-27-08-11-51-733_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-27-08-11-45-135_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-27-08-11-41-040_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-27-08-11-35-904_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-27-08-11-30-463_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-27-08-11-26-291_com.miui.gallery.jpg

Screenshot_2023-12-27-08-11-20-515_com.miui.gallery.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jaguarxjr650 napisał(a):

Na pewno nie zapłacę za taką robotę.

Jeśli jeszcze nie zapłaciłeś to tego nie rób. Ciekaw jestem opinii tego studia, skąd się one wzięły. Generalnie mówiąc widać tam wtopę za wtopą. Ciekawi mnie jak w tym momencie zachowa się właściciel studia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem co to za folia. Efekty na pierwszych trzech zdjęciach są od podrywania/odklejania folii w której klej już zaczął mocniej łapać powierzchni. Nigdy się nie nauczyłem jak to poprawnie zrobić.

Listwa zgarniająca pod szybą z drugiego zdjęcia ładnie porysowana, wiem, że to piano i z czasem się tego nie uniknie ale są przecież folie np. 3m 2080, które mają przezroczyste zabezpieczenie, które zdejmuje się po raklowaniu - wtedy, przynajmniej podczas odbioru masz idealną niezarysowaną powierzchnię.

Pod folią też widać niestety każdy paproch czy źle przygotowaną powierzchnię, nawet grubsze ryski, ślady po kamieniach więc pewnych rzeczy nie da rady uniknąć .

Podsumowując - tak to wychodziło u mnie, za darmo, bez doświadczenia, ucząc się 😅 Jak Cię razi w oczy to niech poprawiają, chyba, że to robione przez kogoś bez doświadczenia i za pół darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folie wziąłem droższą z warstwą ochronną po to żeby nie było widać raklowania czy zarysowań.  Miało być lustro. Listwy chromowane nie były porysowane a już na pewno nie miały skaz typu lepik czy asfalt. Firma jest znana.  Nie jest to firma " że stodoły". Też nie swojo się czuję ale nie odbiorę czegoś takiego 

IMG_20231228_154158.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.