Skocz do zawartości

Polerka po ceramice?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich w pierwszym poście 🙂 Jako że idzie Mikołaj i mam sobie jakiś drobiazg wybrać zwracam się do Was z pytaniem. Ale najpierw krótki opis tego co jest xd Wcześniej "ćwiczyłem" się na 2 czy 3 gruzach na handel xD Mam Mietka W211 '03, kolor Obisidian Black (197U), lakier był mocno zajechany + dużo odprysków na masce (to tylko lakiernik ogarnie). Rok temu w kwietniu zrobiłem polerkę - tnący Koch (nie pamiętam numeru) + Angelwax Enigma AIO - pewnie tragedia w doborze i w ogóle, ale co by nie zrobił - było lepiej niż na początku xd  W połowie tej roboty padła na pysk polerka i przy zakupie na szybko, w sobotę, "nowej" używanej polerki (DA, chyba Evoxa hdf8), żeby dokończyć temat, dostałem w gratisie Poor Boys Black Hole to siadł też. W tym roku na wiosnę poszedł już tylko Angelwax. Efekt jak na amatora był dla mnie zadowalający (w sumie tylko poprawki). Myślę - jestem już prawie pro (xd) to wrzucam ceramikę - i tak poszło, zgodnie z niezawodnym Youtube i sześciopakiem podczas oglądania - CarPro CQuartz UK Edition 3.0 + CarPro CQuartz SiC. No i taka jest sytuacja "na dziś".

Mam nadzieję, że ktoś dobrnął do tego momentu, bo będzie meritum i przechodzimy do kwestii Mikołaja 🙂 Nie wiem czym odświeżyć furę na wiosnę po tej kuracji - czy jakiś finisher, czy coś co wzmocni ceramikę, czy jeszcze coś innego? Wrzucam parę fot dla przyciągnięcia wzroku (prze i po, ostatnie po ceramice z tego roku) 😄  No i podstawowe pytanie - co polecacie dla odświeżenia, podbicia ceramiki? Budżet taki "se" - ok 200 PLNów.

Z góry dzięki i Wesołych 🙂

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za 200zł nie poszalejesz ale możesz kupić fajny szampon żeby odmulić auto po zimie ( bądź  jak masz garaż to i przed. )

Do tego fajny T&G Remover + Deiron. Na sam koniec jak już auto będzie na prawdę czyste, możesz wrzucić jakieś QD które maskuje dobrze ( np. CC Water Gold ).

Kanapka z CarPro powinna rok się utrzymać więc jak pisałem - najpierw dokładnie umyj auto, odmul powłokę , a na sam koniec zarzuć QD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.