Jump to content

Polerka po ceramice?

Recommended Posts

Witam wszystkich w pierwszym po艣cie 馃檪 Jako 偶e idzie Miko艂aj i mam sobie jaki艣 drobiazg wybra膰 zwracam si臋 do Was z pytaniem. Ale najpierw kr贸tki opis tego co jest xd Wcze艣niej "膰wiczy艂em" si臋 na 2 czy 3 gruzach na handel xD Mam Mietka W211 '03, kolor Obisidian Black (197U), lakier by艂 mocno zajechany + du偶o odprysk贸w na masce (to tylko lakiernik ogarnie). Rok temu w kwietniu zrobi艂em polerk臋 - tn膮cy Koch (nie pami臋tam numeru) + Angelwax Enigma AIO - pewnie tragedia w doborze i w og贸le, ale co by nie zrobi艂 - by艂o lepiej ni偶 na pocz膮tku xd聽 W po艂owie tej roboty pad艂a na pysk polerka i przy zakupie na szybko, w sobot臋, "nowej" u偶ywanej polerki (DA, chyba Evoxa hdf8), 偶eby doko艅czy膰 temat, dosta艂em w gratisie Poor Boys Black Hole to siad艂 te偶. W tym roku na wiosn臋 poszed艂 ju偶 tylko Angelwax. Efekt jak na amatora by艂 dla mnie zadowalaj膮cy (w sumie tylko poprawki). My艣l臋 - jestem ju偶 prawie pro (xd) to wrzucam ceramik臋 - i tak posz艂o, zgodnie z niezawodnym Youtube i sze艣ciopakiem podczas ogl膮dania - CarPro CQuartz UK Edition 3.0 + CarPro CQuartz SiC. No i taka jest sytuacja "na dzi艣".

Mam nadziej臋, 偶e kto艣 dobrn膮艂 do tego momentu, bo b臋dzie meritum i przechodzimy do kwestii Miko艂aja 馃檪 Nie wiem czym od艣wie偶y膰 fur臋 na wiosn臋 po tej kuracji - czy jaki艣 finisher, czy co艣 co wzmocni ceramik臋, czy jeszcze co艣 innego? Wrzucam par臋 fot dla przyci膮gni臋cia wzroku (prze i po, ostatnie po ceramice z tego roku) 馃槃聽 No i podstawowe pytanie - co polecacie dla od艣wie偶enia, podbicia ceramiki? Bud偶et taki "se" - ok 200 PLN贸w.

Z g贸ry dzi臋ki i Weso艂ych 馃檪

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

Za 200z艂 nie poszalejesz ale mo偶esz kupi膰 fajny szampon 偶eby odmuli膰 auto po zimie ( b膮d藕聽 jak masz gara偶 to i przed. )

Do tego fajny T&G Remover + Deiron. Na sam koniec jak ju偶 auto b臋dzie na prawd臋 czyste, mo偶esz wrzuci膰 jakie艣 QD kt贸re maskuje dobrze ( np. CC Water Gold ).

Kanapka z CarPro powinna rok si臋 utrzyma膰 wi臋c jak pisa艂em - najpierw dok艂adnie umyj auto, odmul pow艂ok臋 , a na sam koniec zarzu膰 QD.