Skocz do zawartości

Labocosmetica Cupido


Strus

Rekomendowane odpowiedzi

W nawiązaniu do poniższego wątku

 

 

 

 

wrzucam swój teścik

 

 

 

 

@menior - ci Twoi włosi co mówią że to ma trwałość na poziomie miesiąca czy 2 to jednak niech się nie wypowiadają albo przestań im wierzyć. Jak wspomniałem na koniec filmu - przy normalnym użytkowaniu auta (przebieg i liczba myć) spokojnie poleży 4 miesiące a nawet 5.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus z calym szacunkiem ale czemu mialbym wierzyc akurat Tobie a nie opinii bazowanej od lat z korzystania z tego produktu na tym rynku przrz tysiace pasjonatow? Cupido kiedys byl tu bardzo modny,sam osobiscie nigdy nie sprobowalem ale moze jeszcze kiedys sie skusze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@menior wygląda na to że żaden test nie jest rzetelny bo nie zgadza się z twoją opinią na temat produktu . Szkoda tylko że ta opinia jest zapożyczona bo z Cupido styczności nie miałeś i własnej nie masz. de692aa44764f940f9fcecb139bafdbf.jpgefce7e2aaee4cb7cb9c3aa92ee48d484.jpg

Nadałem z mojego fona przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przemas.p  jest jak najbardziej rzetelny ale odnosze wrazenie ze chce sie na sile go "bronic" (swoja droga od poczatku mnie dziwilo ze produkt juz zapomniany na wloskim rynku u nas sie go tak mocno promuje) kolega Strus o ile pamietam pisze ze po 2 miesiacach hydro padlo a produkt sie jeszcze broni taflujac,no sorry jesli to ma byc oszalamiajacy wynik 🙄 dla porownania taki Sonax PNS po takim okresie jeszcze pieknie kropelkuje a podobnie zachowuje sie np.Relo-g od Fx Protect ktorego test wstawialem na forum i wynik 3 miesiecy kolega Strus uznal za slaby a produkt za drogi.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiłem o spektakularnym wyniku. Jednak Twój atak na produkt i na @przemas.p sprawił że w ogóle przetestowałem go sam dla siebie dzieląc się tym co mi wyszło. I o ile cudownie nie jest to jednak spełnia on całkowicie założenia producenta. O ile przyjmujemy, że zawsze deklaracje trwałości dzielimy na pół to Cupido wypada nawet lepiej. 
W wypadku mojego testu koniecznym jest pamiętać, że w czasie testu auto było myte średnio ponad 2 razy w tygodniu co razem z przebiegiem 8500km jest na pewno sporo powyżej średniej przeciętnego użytkownika. Dlatego uważam że produkt nie odstaje od zapewnień producenta i dlatego nie rozumiem tych „ataków”. Widać Cupido włoskiego klimatu nie lubi. Kup, sam przetestuj i podziel się z nami. Bo na razie niestety Twoja wiedza na temat produktu jest czysto teoretyczna. 
 

Godzinę temu, menior napisał(a):

g od Fx Protect ktorego test wstawialem na forum i wynik 3 miesiecy kolega Strus uznal za slaby a produkt za drogi.....

 I nadal tak uważam. 
Relo - 150ml i 100zł

Cupido - 500ml i 120zł

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@menior zapominasz, że to nie tylko 2 miesiące, tylko i AŻ ponad 8000km przebiegu, ponad 20 myć w 2 miesiące co też jest bardzo zawyżonym wynikiem i wpływa niejako na ścieralność zabezpieczenia, upierasz się przy opiniach włochów, a sam nie wierzysz w rzetelny test naszego kolegi @Strus, baaa sam nawet produktu nie testowałeś, sorry ale wychodzisz na totalnego ignoranta..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@belzebiasz nie jacys wlosi ale moi dobrzy znajomi z ktorymi tworzymy podobna grupe do tego forum,testujemy,bawimy sie i dzielimy spostrzezeniami podobnie jak tu 😉 a tutaj Cupido to cos jak u nas wszystkim znany np.SSW o ktorym wiadomo juz chyba wszystko(wiec sorry jesli ktos nagle wyskoczy z calkiem odmienna opinia) co do ignoranta to sorry ale zasiegalem opini np.Waltera Nepoty osoba znana wszyskim w tutejszym swiatku detailingowym ktory np.testuje produkty Labo nim wejda do produkcji i z ktorego opinia liczy sie sam producent i jesli nawet jego opinia to ignorancja to co mam myslec.....

@Strus o Cupido zasiegalas informacji zanim pojawil sie test kolegi Przemas.p wiec raczej nie tamta  dyskusja Cie sklonila do testu,co do klimatu w Italii to chyba powinienes wiedziec ze jest zupelnie odwrotnie,tu nie ma wlasciwie zim,nie ma sniegu ani soli na drogach a wloski klimat slynie z lagodnych warukow! Atak na Cupido no moze moglo to tak wygladac ale tak jak pisalem zdziwilem sie ze produkt juz na wloskim rynku troche zapomniany u nas jest tak silnie promowany i nabralem podejrzen ze nie jest to przypadek......co do ceny no fakt Relo-g drozej wychodzi ale Cupido tez tani nie jest,ja pamietam jak na tutejszym rynku pojawil sie SSW i wrecz zdetronizowal waszego Cupido 😂 1/3 ceny a potrafi pieknie kropelkowac i do 3 miesiecy gdzie jak sam napisales Cupido siada po miesiacu 😂 cudze chwalicie swego nie znacie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że żeby poznać dany produkt trzeba się nim dłużej pobawić niż 1 aplikacja. Znamy przypadki gdzie Fusso padało po 2 miesiącach, a innym trzyma podobno deklarowany rok. Nie ma się co spinać Panowie. Pamiętajmy, że forum oraz  Detailing ma Nas bawić, a nie dzielić 😉

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, menior napisał(a):

o Cupido zasiegalas informacji zanim pojawil sie test kolegi Przemas.p wiec raczej nie tamta  dyskusja Cie sklonila do testu

Zasięganie informacji a kupno i zrobienie testu to jakby dwie sprawy. Ale nie ma to absolutnie żadnego znaczenia, prawda?

 

Godzinę temu, menior napisał(a):

co do klimatu w Italii to chyba powinienes wiedziec ze jest zupelnie odwrotnie,tu nie ma wlasciwie zim,nie ma sniegu ani soli na drogach a wloski klimat slynie z lagodnych warukow

No to sam sobie dopowiedz resztę skoro u nas jesienią trzyma 3 miesiące przy 23 myciach i 8500km przebiegu. Wnioski na temat rzetelności Włochów nasuwają się same. Ale może to tylko ja to widzę.

 

Godzinę temu, menior napisał(a):

u nas jest tak silnie promowany

Pokaż mi tą silną promocję bo najwyraźniej oślepłem i nie widzę na naszym rynku absolutnie żadnej reklamy czy promocji tego produktu. Ale może też tylko ja nie zwróciłem uwagi na otaczające mnie zewsząd silne elementy promocyjne.

 

Godzinę temu, menior napisał(a):

waszego Cupido

???

 

Godzinę temu, menior napisał(a):

jak sam napisales Cupido siada po miesiacu

Weź się chociaż pofatyguj i obejrzyj film bo widzę, że nawet na to się nie zdobyłeś. Ale, żeby Ci czasu nie zajmować pierdołami to pozwól, że Cię wyręczę - hydro zaczęło siadać poważnie po około 40 dniach, jakiś 4000km i 7-8 myciach.

 

Na tym kończę polemikę bo nie widzę sensu w dyskusji skoro usilnie próbujesz dyskredytować produkt jak i testujących.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus  ja tez nie widze sensu tej dyskusji tym bardziej ze Twoj test tylko potwierdzil to co mi powiedziano wczesniej! Piszesz ze po miesiacu hydro znacznie slabnie a po kolejnym jeszcze sie broni taflujac...... no sorry czyli to co mi o nim powiedziano,w normalnych warunkach uzytkowych ok 2 miesiacy w porywach do 3 gdzie sam producent daje do 4,czyli jak dla mnie wszystko sie zgadza 😉 Labocosmetica na wloskim rynku jest od lat i sledzilem kazdy ich nowy produkt na biezaco,u nas to marka do niedawna kompletnie nie znana i dopiero teraz pojawila sie we wszystkich sklepach za czym ida testy i promocja.

@zeea  Dokladnie! Fusso jest wszystkim juz dobrze znane i jest znane z trwalosci a jesli komus nie lezy to wzbudza to pewne zdziwienie,i podobnie u mnie z Cupido 😉 produkt mi dobrze znany i wielokrotnie dyskutowany i testowany u mnie w grupie a jesli koledzy nagle wyskakuja ze im lezy dwukrotnie niz srednia to jestem nieco zdziwiony a wrecz podejrzliwy ze mam do czynienia z testami sponsorowanymi ktorych teraz wszedzie pelno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, menior napisał(a):

2 miesiacy w porywach do 3 gdzie sam producent daje do 4,czyli jak dla mnie wszystko sie zgadza

To skoro wszystko Ci się zgadza to o co pianę bijesz bo już kompletnie nie rozumiem. 
 

Bottom line - Cupido przy normalnym, przeciętnym użytkowaniu wytrzyma deklarowane 4 miesiące z utratą kropelkowania po jakiś 2 miesiącach. Tak ja to widzę. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus  no wlasnie po co ta piana skoro w sumie potwierdziles tylko to co powiedzieli wlasnie ci Wlosi 😂 moze dla nich po prostu jak po 2 miesiacach nie ma kropelek to i nie ma zabezpieczenia ale to juz inny temat......wiele w mojej grupie bylo swego czasu przypadkow pieknie kropelkujacych "Cupido" i po 8 miesiacach....i za kazdym razem okazywalo sie ze zapomniali wspomniec iz po kazdym myciu czyms "wzmacniali" ale to tez inny temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.