Skocz do zawartości

Hydrophobic Coat Ceramic Wax


Strus

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, zeea napisał(a):

@antek1987 a ten różowy, ceramiczny. Jakieś problemy z aplikacją, dotarciem?  

Aplikacja nie jest problemem, ale trzeba uważać aby bardzo cienka warstwę położyć. Docieram na dwie fibry, z krótkim włosiem i długim. Wszystko też zależy od temp i wilgotności...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, antek1987 napisał(a):

Docieram na dwie fibry,

Serio? U mnie się docierał jedną bez żadnych problemów. Nawet jak na grubo nawaliłem. Opór oczywiście większy ale wszystko po 2 przejazdach znikało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Strus wszystko zalezy ile towaru nalozysz a ja lubie grubo😅 i jakie warunki, zauwazylem tez ale nie zawsze że po dotarciu i odstaniu lubi pokryć się mgiełka... taki przypadek miałem na czarownej Toyce. Ogólnie ten wosk docieram na dwie MF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 13.09.2023 o 18:45, antek1987 napisał(a):

Aplikacja nie jest problemem, ale trzeba uważać aby bardzo cienka warstwę położyć. Docieram na dwie fibry, z krótkim włosiem i długim. Wszystko też zależy od temp i wilgotności...

I tu chyba popłynąłem... wosk jest tak miękki, że za pierwszym razem nałożyłem go prawdopodobnie za dużo. Docierałem 3 różnymi mikrofibrami i holos pod lampą zostawał 🤦 na kolejnych elementach uważając na ilość nakładanego wosku było o wiele lepiej. Zobaczymy jutro w świetle dziennym jaki efekt końcowy 😉  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że źle nie wypadł. Raczej trzeba brać poprawkę na te 15 myć...🤪 Standardowe 2 miesiące,  to średnio 8 myć (czyli, co tydzień). Mycie ręczne osłabi każdy wosk -mechanika robi swoje . Tak mi się wydaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jak na ilość myć oraz przebieg 6tys km ( u przeciętnego Kowalskiego to prawie  pół roczny przebieg) to wosk moim zdaniem wypadł dość dobrze. Również mam go u siebie na aucie i póki co trzyma się dobrze 👍

------------------------------------------------------

10.02.2024

Wosk nałożyłem początkiem października, samochód myty raz, dwa razy w miesiącu ręcznie. Mega fajny look samochodu po aplikacji, przetrwał ciężkie zimowe warunki. Po 4 miesiącach na pewnych elementach nadal leży i posiada dobre hydro, na innych powoli nadgryziony, widać że walczy resztkami sil. Nie podbijany QDekami, ale jak by go wspomagać po myciu to przypuszczam, że pół roku spokojnie polezy, a okres letni to na 100% 👍 Bardzo fajny wosk 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.