Skocz do zawartości

Ewocar Hydro 36


marcineke

Rekomendowane odpowiedzi

Zamawiając pastę one step 2in1 z firmy Ewocar otrzymałem do testów małą buteleczkę powłoki Ewocar Hydro 36, ok 8-10 ml.

Jakiejś ogromnego doświadczenia w powłokach nie mam, ot Cancoat, Carpro lite, Neoxal N365, Neoxal 111.

Z uwagi iż ilość bardzo mała a ostatnio na Octavię weszło mi 11 ml Neoxala 111, stwierdziłem że znajdę małe auto i położę powłokę.

Pacjent Citroen C3 teściowej, wiek 22 lata, myjni takiej z prawdziwego zdarzenia nie widział pewnie kilka dobrych lat....

Więc mycie, mycie, oczyszczenie lakieru, korektą pastą Ewocar 2in1, IPA, potem Prep z Gyeona i nakładanie powłoki.Nskladanie aplikatorem od Neoxala gdyż jest bardzo oszczędny, a powłoki nie wiele.

Mała buteleczka wystarczyła prawie na całe auto brakło na 1 drzwi, ale plan był żeby na 1 drzwiach położyć Neoxal 111 aby mieć za rok czy 2 porównanie.

Więc aplikacja .....bajka, nakładanie krzyżowe, towar tłusty, ładnie widać gdzie się nakłada, docieranie?Cóż docieraniem bym tego nie nazwał może to nie QD że odparowywuje sam, ale tłusty film bez jakiegokolwiek oporu się dociera, po nałożeniu do minuty dotarte i za chwilę druga fibrą poprawione, ślisko ....bardzo ślisko....aplikacja prosta i przyjemna.Cancoat czy Neoxal jeśli chodzi o docieranie mogą się schować.Swietny produkt, jutro będę lał go wodą zobaczę jakie hydro.

Porównując do Neoxala 111 który też jest powłoka 3 letnią, identyczna aplikacja, dużo łatwiejsze docieranie, cena niestety jakieś 2,5 x wyższa.

Jeśli hydro będzie zadowalajace to na pewno buteleczka wleci w moje ręce.IMG_20230605_192831.jpg.8b9a5f00989f269bed6f5fe4e484eeac.jpg

 

 

IMG_20230605_075812.jpg

IMG_20230605_085505.jpg

IMG_20230605_192829.jpg

IMG_20230605_193154.jpg

IMG_20230605_165522.jpg

IMG_20230605_085450.jpg

IMG_20230605_193154.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gprzesniak to teściowej auto,wersja z automatem,automatyczna klimatyzacja, podgrzewane fotele, super materiał na fotelach.Taki wypasik.

Niestety od 2 lat nawet nie myty był.... dostawał teraz dawkę swieżości.

Teraz to nawet mi się podoba.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Hydro ma brudnym aucie które całe oblepione lipa i nie wiadomo czym jeszcze rewelacyjne , w niedzielę ,zmoczyłem go testowo i jest rewelacja ...jeszcze nie był myty od położenia....

Niestety trochę się zdenerwowałem bo teściowa stwierdziła że jak teraz cytryna tak świetnie wygląda to wystawi ja na sprzedaż i kupi sobie coś nowszego ......i zrób komuś tu dobrze.....nowego auta za darmo nie dotknę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Minęło 3 miesiące od aplikacji Ewocar Hydro36, wczoraj " macałem" cytrynkę.

Tak na prawdę za te 3 miesiące nie była myta nigdzie, jedynie co ją zmoczy deszcz.

Auto stoi na zewnątrz po mojemu na polu, przejechało pewnie z 200 km max.

Więc od początku, wchodzę na ogród auto czyste, przejechałem palcem po całym boku....czyste, bardzo śliskie, mocno błyszczące.Pierwsze pytanie czy mył ktoś to auto...no oczywiście że mył...deszcz przecież teraz ciągle leje.Zrobilo to na mnie wrażenie.

Auto wygląda jakby wyjechało ode mnie wczoraj.Ale mnie to zaskoczyło.

Mam do położenia 2 butelki Admire,Aqua 9h i Aqua elastomer i po wykorzystaniu Hydro36 będzie u mnie podstawową powłoką, 3 letnia, aplikacja banał 50 ml ok 350 zł.

Wad na razie nie zauważyłem.To była najlepiej docierającą się powłoka, jak QD i nie miałem nic do poprawiania, biorąc pod uwagę że każda powłoka jednak gdzieś coś się nie dotarła i wymagała choćby minimalnej poprawy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.