Skocz do zawartości

Czym usunąć gumę do żucia ?


pioter

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

ja usuwałem kiedyś ze spodni dżinsowych różnymiiii metodami a tylko 1 pomogła. Polanie taką oliwką tłustą dla dzieci do ciała. Guma sie po chwili zrobiła taka bardzo krucha, rozpadła sie w pył i odpadła przy małym szorowaniu, później tłusta plama sie wyprała bezproblemu spodnie jak nówki, żadnego śladu po gumie.

 

Dokladnie, rowniez polecam oliwke "bambino":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Słuchajcie uważnie czytam wasze tematy nie mogę znaleźć nic na rdzę ,ale jedno wam powiem .

Po woli mój mąż ściąga autka z francji i jak byście nie wiedzieli to oczywiście ja sprzątam środeczki i piorę tapicerki .

Gwarantuję wam 100% pewności gumy , wino, krew ,smary , ślady po oponach i inne oprócz wgryzionej rdzy załatwicie za pomocą SA8 firmy Amway .

Też nie wieżyłam ze ten preparat wyciągnie gumę ale wystarczy spsikać poczekać z 3 min i guma wyłazi bez problemu .Preparat najtanie kupicie od sprzedawcy na allegro http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=581070

ODPLAMIACZ AMWAY SA8 Pre Wash

wystarczy wam na rok,akupuje od niego bo po 2 dniach w domu i najtaniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja kiedyś ściągnęłem sobie gume żelazkiem przez szmatke. Kładzie się szmatke na gume, nagrzanym żelazkiem chwilke"prasuje" w miejscu gdzie jest guma i elegancko odchodzi("wchłania" się w szmatke). I po gumie u mnie nie został żaden ślad. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stosuje srodek karchera rm 769(dzisiaj wlasnie mialem taki problem z kanapa na ktorej była rozmazana guma),zeszło ładnie i na to wypłukałem ekstrakcja-kiedys miałem na spróbowanie odtłuszczacz MEGLIO i on tez bardzo dobrze rozpuszczal gume(idealny tez do czyszczenia plastików-zastepstwie APC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już pisałam o tym ten środek Amway usuwa gumy bez problemu jak znajdziecie sobie u tego SPRZEDAWCY macie pewność że nie podróba .

Ja miałam nawet gumy w pasach lub inne plamy dla mnie to jest rewelacja koszt koło 20 paru złotych .

Ja też próbowałam i żelazka i innych wymyślnych preparatów ----- szkoda nerwów ,tak jak żelazkiem ze sztucznego materiału lub tapicerki wyciągnąć .

W Polsce też to można kupić u jakiegoś przedstawiciela ale teraz pokazało się dużo podróbek z Chin a cena w Amway polska jest straszna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie moge znalezc mojego poprzedniego postu wiec wkleje zdjecie w nowym.

 

A wiec mam na fotelu porzadna plame go gume do żucia.

Ma ktos pomysl czym to wyeliminować?

 

[ Komentarz dodany przez: rychu: 16 Kwiecień 2012, 16:12 ]

Oczywiście tak ciężko użyć funkcji szukaj, najlepiej założyć nowy temat!

 

Wielkie uklony dla ciebie rychu , ze czuwasz niczym zomo w stanie wojennym...

59442a8ca674e_plamapogumie.jpg.d350733940e955c991f189f80fb803a2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuwałem gumę ze skórzanej tapicerki ValetPro Tar&Glue Removerem a później to miejsce doczyszczałem Colourlockiem Starkiem. Zapewne po usunięciu samej gumy będziesz musiał przeprać ekstrakcyjnie to miejsce, żeby oddesać wszystko co wsiąknęło w fotel.

Ktoś mi kiedyś podpowiadał, że da się to usunąć też zamrażając gumę sprężonym powietrzem uzywanym do czyszczenia np. klawiatur ale nie wiem czy to nie jakaś bajka powielana w "maglu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś przypadek gumy do żucia, wtartej w dywanik, wdeptanej nawet, starej, już czarnej, masakra po prostu.

 

Pomógł mi VP T&G w rozcieńczeniu 1:1 z wodą destylowaną.

 

Spryskałem dwukrotnie i po kilku minutach odkurzaczem ekstrakcyjnym zeszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Najlepszym sposobem na usunięcie gumy jest jej zamrożenie. Kupujecie choćby zwykły spray dla sportowców albo sprężone powietrze i spiskujecie gumę do zamrożenia. Później spokojnie odrywacie, a resztę delikatnie wyskrobać nożykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.