Skocz do zawartości

Materiał na fotelach- Kia Optima.


marek1997

Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy.

Mam Kię Optimę z tapicerką, której struktura składa się z siatki pod którą jest kolejna warstwa materiału. Martwię się, że przy użyciu mocnych szczotek mogę zniszczyć materiał.

Chcę użyć płynu do prania tapicerki od tenzi, odkurzacz piorący. Czyszczenie przy pomocy miękkiej szczotki z Rossmana. Szczotka jest z miękkiego naturalnego włosia. Problem w tym, że po poprzednim właścicielu materiał jest strasznie brudny, w niektórych miejscach nawet świecący. Jakieś rady albo pomysły jak mógłbym się to zabrać. Na jutro postaram się zrobić nowe fotki pokazujące jak dokładnie wyglądają zabrudzenia.

 

image.png.fb53a1bb1650b8e48afc15db44d8aa78.pngimage.png.0959943ab2a976309f2a8f8b844d7698.pngimage.png.0227a2cbbb22b58b88b80a5c8a4547f6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 23.04.2023 o 20:32, marek1997 napisał(a):

Chcę użyć płynu do prania tapicerki od tenzi, odkurzacz piorący. Czyszczenie przy pomocy miękkiej szczotki

dokladnie tak jak napisałeś, spryskaj obficie cały element prespreyem, daj temu chwile poleżeć wyszczotkuj i zbierz brud odkurzaczem, jak dalej bedzie brudny to powtórz czynność 😉 Ogolnie tam gdzie masz swiecący materiał zrobiłbym tak że spryskał obficie, wyszczotkował, z 2 razy odciagnał brud i na nowo spryskał i wyszczotkował bo z doświadczenia wiem ze taki brud musi mocno zmieknąć aby dało sie go odciagnąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.