Skocz do zawartości

Pianownica Gloria FM50


turborzeznik

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim, mam problem z pianownica Gloria FM50. Nie ma szans zebym uzyskal rozprysk piany, nie wazne jak rozmieszam piane i wode, zawsze z lancy wylatuje strumyczek piany jakby lala sie woda. cisnienie na cisniomierzu, ktory jest na lancy bardzo skacze. Probowalem roznych pian, roznych producentow w roznych mieszankach, zaczynajac od mieszanki wskazanej na opakowaniu od producenta - nic. Probowalem rozbierac pianownice i skladac ponownie ale nic to nie dalo. Jedna rzecz na ktora zworcilem uwage, to szlauch/wezyk ktorym powinna leciec mieszanka do lancy. Probowalem dmuchac przez niego i da sie ale bardzo ciezko, jakby w ktoryms miejscu byl przytkany? (nie wiem czy to normalne) Probowalem tez rozne koncowki na lancy - nic. Lanca jest dwuczesciowa, wiec odkrecilem rurke lancy, zostwiajac czesc z cisnieniomierzem i wtedy probowalem puscic mieszanke - ekfekt taki sam, leci jakby cisnienia nie bylo. Na zbiorniku cisnienie nabite do konca.

ma ktos jakis pomysl, co mote byc nie tak? co zrobic?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze pamietam, to czarna, filcow nie dokladalem. Mam tez mala pianownice taka na 2L z Kwazara, i tam jest wszystko ok, te same mieszanki ktore robowalem na golirii i jest lipa, bez problemu kwazar ladnie rozpyla, przekladalem tez koncowki i te czarne czopki z filcem - nic. Zastanawia mnie ten czarny wezyk, czy tak ma byc ze ciezko przez niego powietrze ustami przedmuchac.

 

Edit:

dzieki za filmik, jak tylko bede mogl to obejrze z dzwiekiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.