Skocz do zawartości

Zestaw do nowego studia Detailingu


Diabeł97

Rekomendowane odpowiedzi

42 minuty temu, pablo15005 napisał(a):

Zaczynasz dopiero czy działes już? Sporo bym tu pozmieniał po kilku latach doświadczeń 😳

Działałem Hobbistycznie na własne potrzeby . Proszę o twoją opinie co byś zmienił bardzo mi to pomoże 🙂

1 godzinę temu, AndrewZS napisał(a):

Nie znalazłem ipy, za mało padów i mikrofibr, nie wiem po co tyle krążków kovaxa. Dodatkowo przydła by się kompresor i padwasher

Kompresor mam 200L padwasher wykonam sobie sam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź sobie hdq21 z evoxy różnica ogromna z HDD... Głośniejsza ale robi robotę. I zastanów się na pxe małym. Ja u siebie bym wyelimonowal roller 9/rupes 12/a1000... Jedna maszyna a robotę robi za kilka...

Odkurzacz Profi, parownica ariette już parę groszy zostaje

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, pablo15005 napisał(a):

Weź sobie hdq21 z evoxy różnica ogromna z HDD... Głośniejsza ale robi robotę. I zastanów się na pxe małym. Ja u siebie bym wyelimonowal roller 9/rupes 12/a1000... Jedna maszyna a robotę robi za kilka...

Odkurzacz Profi, parownica ariette już parę groszy zostaje

Też myślałem o zmianie z HDD na HDQ ale potrzebowałem właśnie pomocy takich osób jak ty które mają większe zaplecze niż ja. 

Powiedz mi Chemia według ciebie jest okej ? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

wyglada jak wyliczenie z dotacji UP. Tutaj jest sporo rzeczy niepotrzebnych, 150 króżkó w zyciu nie zużyjesz, wiec bez sensu taki zakup, lepiej zainwestować w lepszy sprzęt typu maszyny polerskie HDD nie sa złe ale HDQ czy zentool jest duzo lepszy dop tego flex pxe, 5L SQ QD Ceramic to tez troche przerost i są duzo fajniejsze qd'ki 😉 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.