Skocz do zawartości

Cleantle Leather Cleaner


Cleantle

Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

Mamy dla Was kolejną premierę. Tak de facto produkt gotowy już od października 2022 roku jednak opóźnienie wynika z faktu, że jako jedyni i pierwsi wprowadziliśmy ten komponent do użycia w Europie i musieliśmy czekać trochę czasu na załatwienie formalności związanych z rejestracją głównego komponentu. Jest to absolutnie coś nowego na rynku! Finalnie dzięki temu komponentowi produkt jest niesamowicie delikatny dla tapicerki skórzanej, a przy tym ma bardzo wysoką moc czyszczenia! Dodatkowo mamy tutaj 98,9% składników naturalnego pochodzenia! Brak piktogramów to kolejny aspekt, który wyróżnia ten produkt na tle konkurencji. Premiera już 24.03.2023

Leathercleanerv2200ml_1000(2).jpg.178bc7037233a15bab5605dcb2766774.jpg

 

Ceny:  200ml w pianownicy - 24,99 zł

500ml - 32,99 zł

5l -  149,99 zł


Leather Cleaner2 to produkt do skutecznego czyszczenia tapicerki skórzanej.
Świetnie radzi sobie z zabrudzeniami jednocześnie będąc delikatnym i maksymalnie
bezpiecznym dla tapicerki skórzanej.
Tworzy stabilną pianę, co pozwala na długą pracę bez przemaczania materiału.
Tapicerka skórzana po wyczyszczeniu pozostaje miękka i niewysuszona.
Innowacyjna formuła zawiera 98,9% składników pochodzenia naturalnego!

Dostępne pojemności: 200ml, 500ml, 5l
Cechy produktu:
● wysoka moc czyszczenia przy maksymalnym bezpieczeństwie dla tapicerki
skórzanej,
● po wyczyszczeniu tapicerka pozostaje przyjemna w dotyku – nie wysusza
tapicerki,
● 98,9% składników pochodzenia naturalnego,
● nie podlega pod CLP (brak piktogramów),
● nie zawiera niebezpiecznych i żrących substancji,
● nie zawiera rozpuszczalników i alkoholu.
Rozcieńczanie:
● produkt gotowy do użycia – duże i średnie zabrudzenia,
● 100 ml na 100 ml wody – małe zabrudzenia.
Sposób użycia:
1. Nanieś produkt za pomocą pianowniczki lub spryskiwacza na szczotkę lub
mikrofibrę.
2. Wyczyść dokładnie zabrudzoną powierzchnię.
3. Przetrzyj czystą mikrofibrą powierzchnię.

 

JR_S-0796.jpg.e7566b82881ce18ee0143b8e4944c68b.jpgimage3.jpeg.32f00922fc019b091b78429bebf1130c.jpeg

  • Lubię to 8
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jestem ciekaw powodu, dla którego przy tym produkcie sugerujecie 100ml/100ml jak chodzi o rozcieńczenie, zamiast powszechnie stosowanego 1:1. Czy zalecacie rozrabiać mała ilość roztworu, żeby produkt nie tracił z czasem swoich właściwości, czy jakoś tak przypadkiem proporcje zostały opisane w taki odmienny sposób?

Jutro wrzucę zdjęcie z efektów pracy nad całkiem ciekawymi skórami, myślę że efekt broni się sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, wiem i wg mnie zawarłem to w mojej wypowiedzi 😄

Po prostu zastanawia mnie dlaczego nie napisaliście 1:1, tym bardziej że na reszcie Waszych produktów właśnie tak jest to przedstawione.

Jestem trochę czepialski, wiem, ale to w dobrzej wierze 😉

Zastanawiało mnie, czy może jest w tej informacji przekazana jakaś sugestia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Cleantle czy konsystencja produktu jest podobna do Colorlock?

Teraz coraz więcej na rynku zwykłych interior cleanerów na których pisze że można czyścić skóry, ale to średnio gęsta piana i łatwo przemoczyć skórę, używam Colorlock i Kecav i one dają gęstą, lepką i klejącą pianę o specyficznej konsystencji która dobrze czyści a nie widać żeby moczyło skórę...

Kecav się kończy i trzeba uzupełnić zapasy....no i bardziej można go porównać do Light czy Strong/Power?

Cena po rabacie wychodzi fajna....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@marcineke tutaj piana wychodzi gesta i bardzo długo się utrzymuje (powoli gaśnie). Do tego skład pochodzenia naturalnego, a główny składnik to coś totalnie nowego w Europie (specjalnie czekaliśmy na jego rejestrację bo sama formulacja była już gotowa w 2022 roku). To bardzo delikatny produkt dla skóry o wysokiej mocy czyszczenia. Można go rozcienczac. Nie rozróżniany między strong a soft bo na ten moment nie znaleźliśmy tak brudnej skóry której by nie wyczyścił  😉 ( z wyłączeniem przebarwien)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jako że w poniedziałek nabyłem pół literka płynu wiedząc że dziś wiedzie bardzo brudna skóra była możliwość przetestowania.

Oczywiście towar przelany do pianowniczki bo jest wygodniej, dokładniej i oszczędniej.

Podłoga wyprana Fabriclean, wykładzina bagażnika prana 4 razy zanim zeszło.

 

IMG_20231012_133639.jpg

IMG_20231012_132925.jpg

Konsystencja ani Colorlouk który jest gęsty , tłusty i lepki ani też nie Tenzi który jest mokry i pachnący.

Coś po środku, piana gęsta, dość sucha, lepkość delikatną jest choć po zostawieniu towaru na skórze na kilka sekund robi się wodna konsystencja.

Sila czyszczenia wydaje się ok, po wyczyszczeniu całego wnętrza, wleciało dla porównania Tenzi, trochę inna praca, przyznam że przyjemniejsza bo fajnie pachnie a przy Cleantle zapachu brak.

Fotel kierowcy wydawał mi się za mało matowy to jeszcze oprócz czyszczenia 2x Cleantle, 1x Tenzi na koniec poszedł Colorlouk Strong ale nie widziałem żeby cokolwiek więcej zebrał 

Niestety jak zawsze zrobiłem więcej filmików niż zdjęć więc średnio jest co pokazać.

IMG_20231012_132454.jpg

IMG_20231012_132458.jpg

IMG_20231012_132500.jpg

IMG_20231012_132605.jpg

IMG_20231012_142541.jpg

IMG_20231012_142440.jpg

IMG_20231012_142721.jpg

IMG_20231012_141557.jpg

IMG_20231012_142432.jpg

Podsumowując, produkt fajny, czyści fajnie, 5l bańka ma fajną cenę, żeby jeszcze zapach fajny miało to było by idealnie.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@marcineke jest zapach tylko delikatny  🙂 myślę że przy oprysku jest bardziej wyczuwalny niż jako pianka. Sprawdzimy czy warto troszke więcej zapachu dać ale często po każdy kładzie jakiś protector który też pachnie a mieszanie się zapachow może finalnie dać przykry zapach  😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cleantle niestety w wewnątrz mieszają się zapachy, interior cleaner, dressing, okropny zapach skóry mleczek do skóry, płyn do prania i kilka innych.

Finalnie auto i tak "perfumuje " przed wydaniem.

Teraz mam pytanie.Na wyczyszczoną matową skórę położyłem Gliptone GT11 i skóra się świeci bardziej niż przed czyszczeniem, czy cleaner usunie to mleczko?

Człowiek chciał położyć coś porządnego, markowego a tu świeci się jak psu jajca, minęło już 5h i wygląda to tragicznie, jak do rana nie będzie matowe to zdzieram....

IMG_20231012_181230.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@marcineke zmyje. Jeśli chodzi o wykończenie to na rynku niektore produkty daja mat a nie które satynę a to dlatego że są ludzie co lubią świecące. Prawdopodobnie glipton ma dwa rodzaje  🙂

I właśnie ze względu na mieszanie zapachow nie dajemy zbyt intensywnego zapachu do produktu. Jak widać ma to swoje zalety ale i wady. Entuzjaści wola mocniejsze zapachy,  pracownicy auto detailingu mniej bo mają styczność z produktami po 8h dziennie  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Slovak @Slovak skóra choć najwyższych lotów to ona nie jest, jak całe auto.

Skóry wyschły ale mocna satyna została, już wiem że użyje tego środka tylko wtedy gdy klient będzie akceptował delikatny połysk skóry...tylko po co pół godziny ludziom tłumaczę że jak skóra się błyszczy to jest brudna, wysyłam foty po czyszczeniu że skórą pięknie matowa a tu znów się świeci.

Ważne że klient zachwycony, umówił po niedzieli następne auto w skórze.

IMG_20231013_080039.jpg

IMG_20231013_080110.jpg

Na szczęście na żywo to się tak nie błyszczy jak na zdjęciach, taka satyna.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cleantle czy Waszym Leather Cleaner można czyścić skórę syntetyczną czy lepiej wybrać coś innego typu interior cleaner, coraz częściej wjeżdżają mi auta z tzw pół skórą czy coś typu Softex czyli ekoskóry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@marcineke no pewnie ze możesz. Leather cleanerem możesz też czyścić plastiki  😉 chodzi o to że Leather Cleaner jest delikatniejszy dla prawdziwej skóry niż interior cleaner itd. Ale to nie znaczy że nie nadaje się do innych powierzchni  😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.