Skocz do zawartości

Sposób na progi i wnęki drzwi


dizel1982

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Chciałbym Was się poradzić, może macie jakieś specjalne środki oraz technikę na oczyszczenia progów oraz wnęk drzwiowych. Wiem że można wziąć szmatę i je po prostu umyć ale ja zarówno w poprzednim jak i tym aucie, z racji iż posiadam je od nowości, stosuję technikę mycia wyłącznie bezdotykową. Poprzedni samochód jak i ten, nigdy nie widziały żadnej szczotki, gąbki, szmaty ani nic z tych rzeczy. Fakt, takie mycie jest o wiele bardziej czasochłonne, zwłaszcza latem gdy zderzaki czy maska przednia są w owadach ale i na to jest sposób. Jak muszę umyć auto a jest sucho to stosuję dedykowane środki na rozpuszczenie tego brudu. Natomiast lepszym sposobem jest mycie samochodu który postał kilka godzin w deszczu. Wtedy po pracy od razu na myjnię bezdotykową i jak to wszystko jest ładnie nasiąknięte to spływa że nie ma śladu. Ale do rzeczy. W poprzedniem aucie progi nie brudziły mi się praktycznie w ogóle ponieważ drzwi były pociągnięte do samego dołu (Volvo). Super sprawa. Teraz w BMW niestety już tak fajnie nie jest i te progi dość mocno się brudzą a że mam auto w pięknym kolorze Brooklyn Grey to niestety wszystko widać. I szukam jakiejś techniki na oczyszczenie tego w taki sposób, aby jak najmniej ingerować w lakier. No niestety drzwi nie otworzę i myjką tego nie umyję. Jakie techniki do czyszczenia progów stosujecie oraz jakie środki i gąbki/pady? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.