Skocz do zawartości

Czy ktoś we Wrocławiu i okolicach może ogarnąć takie rysy? Pilne


arnoldzik

Rekomendowane odpowiedzi

Kolor szary metalik (bmw kod koloru a90) 😕

Zależy mi na naprawie typu smart- auto świeże i malowanie połowy auta średnio mi się uśmiecha ...

Porysowane na łączeniu drzwi przednich i tylnych  - to "białe" w rysach to farba ze słupka.

Rysy są głębokie, na drzwiach z tyłu lekkie wklęśnięcie pod koniec przy krawędzi (do wyciągnięcia?)

Rysy są w dolnej części drzwi  pomiędzy dwoma  fabrycznymi "załamaniami" (ostatnie zdjęcie ukazuje miejsce w którym są rysy -zaznaczone na czerwono) - może ma to jakieś znaczenie przy ewentualnym "gubieniu" malowania.

Do kogo we Wrocławiu bądz okolicach  można się udać po pomoc?

Ewentualnie poza Wroc?

z góry dziękuje za pomoc!

 

1.JPG

2.JPG

3.JPG

4.JPG

5.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, arnoldzik napisał:

 

Zależy mi na naprawie typu smart- auto świeże i malowanie połowy auta średnio mi się uśmiecha ...

Nie wiem czy poza malowaniem coś innego będzie miało sens.  Rysy są zbyt głębokie żeby to nawet w miarę ogarnąć. Cokolwiek by tu kombinować   to będzie to i tak w ciul widoczne,  więc przygotuj się niestety na malowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, penkus5 napisał:

Nie wiem czy poza malowaniem coś innego będzie miało sens.  Rysy są zbyt głębokie żeby to nawet w miarę ogarnąć. Cokolwiek by tu kombinować   to będzie to i tak w ciul widoczne,  więc przygotuj się niestety na malowanie...

Ja chce to pomalować ale nie całe drzwi, tylko częściowo - i szukam takiego specjalisty  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.