Skocz do zawartości

ZviZZer Paint Ceramic Coat


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Cześć @ZviZZer and @MOTOGO 🙂 Pozwoliłem sobie na założenie tematu bo takowego nie widzę 🙂

 

obraz.png.68e09a238a225dc197cefde4116140c4.png

Cytat

Instrukcja aplikacji:

  • Odpowiednio przygotuj powierzchnię lakieru - oczyść, przeprowadź korektę i odtłuść.
  • Zadbaj o odpowiednie warunki otoczenia, nie aplikuj powłoki w słońcu i na rozgrzane powierzchnie.
  • Na aplikator do powłok ze ściereczką suede nałóż 12-18 kropel produktu.
  • Zaaplikuj produkt ruchami krzyżowymi na powierzchni mniej więcej 60 x 60cm. W sprzyjających warunkach i jeśli masz odpowiednie doświadczenie, możesz zwiększyć obszar roboczy.
  • Po 1-3 minut dotrzyj za pomocą mikrofibry. Po dotarciu powłoki, warto jeszcze raz przetrzeć element przy użyciu drugiej, czystej mikrofibry.
  • W celu przedłużenia trwałości po upływie 25-40 minut zaaplikuj drugą warstwę w taki sam sposób.
  • Po aplikacji pozostaw samochód w garażu, najlepiej na 24h. 

Wskazówki:

  • W trakcie pracy zmieniaj mikrofibry oraz ściereczki suede na świeże. Gdy nasiąkną powłoką, mogą pozostawiać smugi i rysować lakier.
  • Do dotarcia powłoki najlepiej sprawdzą się mikrofibry bezszwowe o niezbyt dużej gramaturze i krótkim włosiu.
  • Używaj latarki inspekcyjnej i sprawdź, czy powłoka została odpowiednio dotarta w różnym oświetleniu.
  • Pojemność 50ml powinna wystarczyć na zabezpieczenie 2-3 samochodów w dwóch warstwach.
  • Powłokę przechowuj w temperaturze 10-25 stopni i po otwarciu zużyj w przeciągu 6 miesięcy.

Po aplikacji:

  • Przez pierwszy tydzień od aplikacji nie myj samochodu. To czas, kiedy powłoka jeszcze się utwardza.
  • Po tym czasie, regularnie myj samochód ręcznie dobrej jakości chemią.
  • Do bieżącej pielęgnacji możesz używać Spray Coat lub Graphene Spray Coat.
  • Minimum raz w roku przeprowadź serwis powłoki. Dokładnie oczyść lakier i zrób dekontaminację. W zależności od stanu lakieru możesz po tym zabiegu zaaplikować Spray Coat/Graphene Spray Coat lub przeprowadzić szybki finisz pastą FC2000 i nałożyć jedną warstwę powłoki.

Pojemność: 100ml
Do zamówienia otrzymasz gratis naklejkę #DETAILING OBSESSED w losowym kolorze!

 

 

Kto ma doświadczenia z tą powłoką? Zadowoleni z efektu?

Jeszcze jakieś inne porady i rady czy instrukcja powyższa wystarczy? 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

@Domel Ostatnio uaktualnialiśmy instrukcję, więc są tam wszystkie potrzebne informacje 🙂 Możemy jedynie dodać, że przy większej wprawie w aplikacji powłok można spokojnie zwiększyć obszar roboczy, bo powłoka jest bardzo łatwa w aplikacji. Jednak najpierw sugerujemy sprawdzenie docierania na mniejszej powierzchni.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator
W dniu 3.11.2023 o 15:47, saszek5 napisał(a):

Czy ktoś już ma doświadczenie czy nadal cisza ?

Ja mam. Leży na aucie już października:

Tu wrażenia:

 

Zrobione 5000 KM od października 2022

Generalnie dla mnie, na moim aucie, w moich warunkach - powłoka rewelacyjnie się spisuje.

To co zauważyłem u mnie to świetne domywanie. Często wystarczy spłukanie na bezdotyku piany i jazda. Brud się nie klei 🙂

Małe przyciąganie kurzu. Śliskość pod palcem przeciętna (ale nie jest to dla mnie wyznacznikiem niczego).

Piana która ma konsystencję wodnistą to nie lepi się lakieru: https://streamable.com/2q21dr

Hydro, zrzut: poezja https://streamable.com/na8c2c

 

Nakładam ją na dniach na felgi.

Moja opinia na tym aucie - MK1 - 5,5/6 🙂

18 minut temu, ZviZZer napisał(a):

Mamy sporo klientów aplikujących tę powłokę, ale widocznie nikt się tutaj nie udziela na forum.

Eno bez jaj wypowiadałem się o niej już wiele razy, tu czy na insta 😉

 

Fotki:

Spoiler


2023-10-10-16-50-47.jpg


2023-10-10-16-50-57.jpg


2023-10-13-14-54-26.jpg


2023-10-20-08-52-35.jpg


2023-11-01-09-09-49.jpg


2023-11-01-09-43-12.jpg

 

  • Lubię to 1
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.