Jump to content

Oil hollogramming/ wax streaking


Recommended Posts

Czy spotkaliście się już podobnym problemem? Głównie przy używaniu wosków DJ na ciemnych, zwłaszcza czarnych lakierach po nałożeniu i spolerowaniu wosku można czasami dostrzec efekt hologramu, spowodowany właśnie zbyt grubym nałożeniem lub też niewłaściwym spolerowaniem. Co radzicie drodzy forumowicze, aby ten problem całkowicie wyeliminować? Rozumiem, że w gorętsze dni, jakie ostatnio nas nawiedziły wosk należy zostawić na krótszy czas, w chłodniejsze zaś na dłużej, tak? :o

Link to comment
Share on other sites

Może być Megsa, ważne żeby był piankowy. Ja osobiście zakupiłem od DJ aplikator Finger Mitt i również sprawdza się świetnie, nawet lepiej niż zwykłe piankowe kółka. Co do efektu o który pytasz to kuflik ma rację - prawdopodobnie za grubo wosku dałeś. Ja ostatnio jadę tylko na DJ BV i za pierwszym razem też w kilku miejscach tak miałem. Z czasem dojdziesz do wprawy :)

 

Do polerowania Eurow Shag albo też mf od DJ - Fantastic Fur - mam wrażenie, że lepiej mi się nią poleruje niż Shag, tyle że jest droższa.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.